Zst mobidziennik. Zespół Szkół Techniczno

ZS w Ligocie

Zst mobidziennik

W taki właśnie sposób rozpoczęli swój jasełkowy występ uczniowie naszej szkoły, który odbył się 17 grudnia br. Karol z ojcem często wędrowaliKalwaryjskimi Dróżkami w skupieniu, gdzie zapach i szelest jesiennych liści sprzyjały refleksji i zadumie… Niesamowita atmosfera trasy Rajdu udzieliła się uczestnikom i wszyscy byli zgodni, że wciąż czuć tam Ducha Ojca Świętego, który nie tylko w dzieciństwie, ale przez całe swoje życie wspominał Kalwarię Zebrzydowską. Wszystkim uczniom, którzy wspomogli akcję zbierania karmy bardzo dziękujemy. Gratulujemy uczestniczkom zmagań konkursowych i liczymy na kolejne popisy recytatorskie. Uczestnicy zjechali się do Wadowic 18. Każdego roku jedna ze szkół noszących imię ks.

Next

SP Bełk

Zst mobidziennik

Eine der wichtigsten Funktionen ist die Möglichkeit, das Kontaktnetzwerk angezeigt werden; zum Beispiel kann ein Benutzer durch viele, um andere Vermittler verbunden zu sehen. Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po ulicach, a w szczególności przypomnieli zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły oraz wspólnie z dziećmi omówili niektóre znaki drogowe. Nas — organizatorów cieszy fakt, że od tylu lat na nasze zaproszenie zawsze odpowiadają okoliczne szkoły, a młodzież chętnie czyta zaproponowaną lekturę. Zwrócili uwagę również na korzyści noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas nieznajoma osoba. Jury miało trudne zadanie oceny popisów recytatorskich, ponieważ konkurs miał bardzo wysoki poziom i pokazał,że młodzież i dzieci lubią poezję, czują jej wymowę i potrafią z pasją i zaangażowanie zaprezentować tekst na scenie. Dostrzegli,że świat przyrody, to miejsce, gdzie można poczuć się szczęśliwym, odnaleźć wiarę,spokój i ukojenie.

Next

Zespół Szkół Techniczno

Zst mobidziennik

Zbijowski również awansowali na szczebel powiatowy w tenisie stołowym. Drugim punktem wyprawy była Galeria Figur Stalowych. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy uczestniczyli i pomagali w organizacji akademii. Bogusława Wrzoł 16 czerwca od samego rana trwały przygotowania do naszego Pikniku Szkolnego. To atrakcja unikalna nie tylko w skali Polski, ale także Europy i całego świata.

Next

mobidziennik.pl

Zst mobidziennik

W szczególności podziękowania należą się tym, którzy wraz z nauczycielami chcieli poświęcić swój wolny czas, by wspomóc psiaki. W spotkaniu brali udział przede wszystkim uczniowie klas 3 i 2gimnazjum. Rok szkolny jeszcze się nie zakończył, przed nami zawody lekkoatletyczne, więc również liczymy na wiele emocji. Komisja przyznała 5 drugich miejsc następującym osobom: Annie Chromik i Agacie Budny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ligocie, Milenie Huhulik i Julii Paszek ze Szkoły Podstawowej nr 5, Paulinie Kłaptocz ze Szkoły Podstawowej w Bronowie. Na podstawie paragrafu 5 Rozporządzenia z dnia 11 sierpnia 2017r.

Next

SP Bełk

Zst mobidziennik

Mieszane składy klasowe zmagały się w różnorodnych konkurencjach na sali gimnastycznej. Do wspanialej prezentacji zachęciła nas Martyna Bieńko, która wyśpiewała m. Młodym ludziom nie zabrakło inwencji twórczej, a pan Kazimierz,swoim poczuciem humoru, ciepłem i serdecznością tchnął w uczestników jeszcze większą radość i entuzjazm. Lidii Tysnarzewskiej, która zachęciła nas 13 lutego 2018 r. Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród miało miejsce w Urzędzie Miasta Czechowicach-Dziedzicach.

Next

SP Bełk

Zst mobidziennik

Wystawa rzeźb stalowych, którą obejrzeliśmy zrobiła na nas ogromne wrażenie. Petersburg State University studierte, erstellt auf der Website der Universität und ein Forum, auf sie mit der Hilfe von seinem Bruder Nikolai. Sylwia Paszek 7 czerwca 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie recytatorskim poświęconym twórczości Jana Twardowskiego, organizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czechowicach - Dziedzicach. Celem konkursu była popularyzacja gwary nie tylko śląskiej wśród dzieci i młodzieży, odkrywanie bogactwa dziedzictwa kulturowego naszego kraju, kształtowanie poczucia tożsamości regionalnej i przywiązania do rodzinnej ziemi. Nasze spotkanie było dwujęzyczne, ponieważ Dziewczyna z Gwatemali - Sofiiposługiwała się językiem angielskim.

Next

SP Bełk

Zst mobidziennik

W dniu 23 października na hali lekkoatletycznej Kaliski Szkolny Związek Sportowy zorganizował Mistrzostwa Kalisza w lekkiej atletyce pod patronatem Prezydenta miasta Kalisza w kategorii szkół ponadpodstawowych w ramach licealiady. Korzystając z monitora interaktywnego i laptopa uczniowie budowali skrypty z gotowych bloków, które doprowadziły ich do rozwiązania konkretnego zadania — jak przejść przez labirynt. Es ist die beliebteste Website in Russland, der Ukraine und Weißrussland. W tym roku Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ligocie zafundowali nam niezłe emocje prezentując prawdziwy pożar na płycie boiska. Kazimierza Tischnera Uczniowie klasy piątej byli uczestnikami i twórcami niezwykłej lekcji języka polskiego, która pozwoliła im przenieść się do świata tajemniczego ogrodu z lektury F. W każdej konkurencji, w której startowali nasi chłopcy zajmowali oni czołowe miejsca zdobywając łącznie 9 medali, w tym: 3 złote- w sprincie na 60 m, w biegu przez płotki, w biegu na 1000 m, 3 srebrne- w biegu przez płotki, w skoku w dal, w sztafecie 4x200 , 3 brązowe- w biegu na 300 m, w skoku w dal, w skoku wzwyż.

Next

SP Bełk

Zst mobidziennik

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym! Pani dyrektor Bogusława Wrzoł przywitała rodziców, uczniów i pracowników szkoły. Dla uczczenia w sportowy sposób setnej rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości Polski Związek Tenisa Stołowego na płycie naszego stadionu zainstalował 100 stołów do ping-ponga. W sumie w kategorii dziewcząt i chłopców rywalizowało ponad 200 lekkoatletów w 9 konkurencjach: - sprint 60 m, 60 m przez płotki, 300 m, 1000 m, 2000 m, skok w dal, skok wzwyż, sztafeta 4x200 m, chód 1000 m. W klasach młodszych, na początku każdego roku szkolnego dzieci utrwalają zasady, które obowiązują w czasie poruszania się po drodze. Ciekawa była również interpretacja czasów prehistorycznych, starożytnej Grecji, średniowiecznych oraz czasów współczesnych. Das System automatisiert die Erfassung, Verteilung und Überprüfung der intuitiv zu Web-Inhalten, die dem Benutzer das Netzwerk durchsuchen und suchen Sie interessante Seiten mit einem einzigen Mausklick, nach Abschluss einer ersten Registrierung in dem der Benutzer ihre Interessensgebiete und andere Vorlieben identifiziert.

Next