Yükselen ve ay burcu hesaplama. Yükselen burç Ay Burcu ve Güneş burcu

Yükselen Burç Hesaplama, Bulma ve Nedir

Yükselen ve ay burcu hesaplama

Yükselen Balık Burcu Özellikleri Yönlendirilmekten hoşlanmazlar. Merhaba, Şebnem hanım en doğru bilgiyi sizden bulacağıma eminim! Ay ve yönetici gezegenle bağlantılı olarak başkalarının sizi nasıl gördüğünü de ifade eder. Açık kahve saçlar ve iri göğüsler de ayrıca belirgin özelliklerindendir. Yapışık uzun kulaklar da belirgin özellikleri arasındadır. Mart ve Eylül ayında gelir yollarınız üzerinde yaşayacağınız tutulma enerjileri, düzenli gelir elde ettiğiniz kaynaklarla ilgili bir değişikliği gündeme getirebilir. Bu etki insanlar içinde geçerlidir. Huzur buldukları bir diğer yer ise deniz kıyısı ya da içinde su olan her yerdir.

Next

Yükselen Burç Hesaplama Aracı: Astroloji Uzmanı

Yükselen ve ay burcu hesaplama

Burun ise kemikli, sivri veya öne doğru sarkmış olabilir. Olumlu enerjisi bir anda yıkıcı, olumsuz bir enerjiye dönüşebilir. Çift karakterli ve sabırsız olmaları bazen onları çok zora sokar. Birçoğumuz bilmesek de yükselen burcumuz astrolojik olarak en az kendi burcumuz kadar önemli. Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor.

Next

Ay Burcu

Yükselen ve ay burcu hesaplama

Buğday rengi bir cilt, yuvarlak bir yüz, dolgun dudaklar dışında saçlar siyah ya da koyu kestanedir. Odaklanma sorunu olmayan, detaycı yükselen Başaklar, tam bir işkoliktir. Can alıcı noktaları hemen kavrar, başkalarına yardım etmekten hoşlanır. Eylül ayında ise yurt dışı başta olmak üzere tüm çevrenizle olan her türlü iletişiminize dikkat etmelisiniz. Cesur, girişken, dinamik, enerjik yükselen Koçlar, eğer hareketsiz kalırlarsa sıkıntılı, sabırsız ve kavgacı bir yapıya bürünebilirler. Ay burcu Boğa olan insanlar için dünyasal zevkler, yemek, dokunmak, sahip olmak ve güven ihtiyacı üst seviyededir.

Next

Burç Hesaplama

Yükselen ve ay burcu hesaplama

Yıldız haritası Ne Amaç İle Kullanılır? Eylül ayındaki son Merkür gerilemesinde de yine kardeşleriniz ile olan iletişiminiz gergin enerjiler üretme potansiyeline sahip. Yükselen burç kişinin yakın çevresini, fiziksel özelliklerini, imajını, kişinin diğer insanlar üzerinde bıraktığı ilk etkiyi, doğal savunma mekanizmalarını, çocukluk çağlarındaki yaşam koşullarını simgeler. İki sevgili, iki iş, iki gelir kapısı gibi. Çok azimli, çalışkan ve hırslıdırlar. İşte Vedik sizin bu reel burç ve gezegen kombinasyonlarınızı kullanır. Elbette bu durum haritanızdan bakılması kadar kesin değildir ve sapma yapma ihtimalini de belirtmekte fayda var. Merkür gerilemelerinin ilkini ve ikincisini kardeşleriniz ile ilgili alanda yaşayacağınızdan, onlarla olan iletişiminize Ocak ve Mayıs ayı boyunca dikkat etmelisiniz.

Next

Ay Burcu

Yükselen ve ay burcu hesaplama

Ay burcunun etkilerine gelecek olursak eðer, ay burcu duygularýmýzý belirler. Sabırsız ve çocuksu tavırları, düzenli ve uzun ömürlü ilişkiler kuramamasına neden olsa da, gerçekten âşık olduklarında gözleri başka kimseyi görmez. Güneş Zodyak'ta her burcu yaklaşık bir ayda tamamlar. Diğer bir deyişle yıldız saatleri olarak geçmektedir. Bir kadını tanımak için onun Ay burcunu bilmeliyiz.

Next

Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Yükselen ve ay burcu hesaplama

Güzel konuşmayı, güzel yemek yemeyi, güzel konuşma kabiliyetlerinde güvenebilirsiniz. Bu yüzden yükselen burç hesaplama doğum yeri bilinmesi gerekiyor. Eski alışkanlıklara, yeni bir şans vermeyi düşünmeden önce, eski tecrübelerinizi hatırlamanızı öneririm… Nisan ayındaki Ay Tutulmasında kardeşleriniz ve akrabalarınız hakkında, üzerinde fazla durmadığınız duygularınızın, birden açığa çıkarak ortaya dökülmesi durumu yaşanabilir. Oysa astroloji sadece bu üç kavramdan ibaret değildir. Yükselen Kova Burcu Özellikleri Çekici, şanslı ve kararlı yapıları vardır. Yükselen burcunuzu öğrenmenizin en doğru şekli doğum bilgilerinize göre bakılması ile tespit edilmesidir ancak daha öncede aktardığım gibi bu konudaki yoğun talebe yetişmem de mümkün durmuyor bu nedenle size doğum tarihiniz ve doğum saatinizi bilmeniz durumunda yükselen burcunuzu yaklaşık olarak nasıl öğrenebileceğinizi tespit edebilmenizin yolunu aktarıyorum. Esasen gökyüzünde yıldızlar baz alındığında farklı bir burç kuşağı ilerlemektedir.

Next