Więzień miłości odc 1. odc. 4

odc. 4

Więzień miłości odc 1

Ömer zbiera się, by wręczyć Zehrze pierścionek z brylantem. Uwielbia swego brata i pragnie tylko szczęścia dla niego. Ayse jest zachwycona tą wiadomością, pragnie jak najszybciej podzielić się tą nowiną z matką. Zupełnie przypadkowa sytuacja sprawia, że w biurze swojej firmy Omer rozpoczyna grę, która zrazu przyniesie. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku.

Next

Więzień miłości odc. 318 Napisy PL

Więzień miłości odc 1

Aktorzy: Hazal Subasi, Erkan Meric, Yaprak Durmaz, Aykut Igdeli, Ali Coban, Derya Kurtulus, Erman Aksoy. Codzienni miliony widzów zasiada przed telewizorami, aby śledzić dalsze losy głównych bohaterów. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje dużo pieniędzy. Już teraz przeczytaj streszczenie 203. Wyraża to poprzez swoje okrutne zachowanie. Streszczenie Ömer także postanawia kupić Zehrze pierścionek.

Next

Więzień miłości odc. 318 Napisy PL

Więzień miłości odc 1

Mehtap odkrywa, że ktoś napadł na jej biuro. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Każdy z odcinków będzie trwał około 45 minut. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Cevrije uszczęśliwia rodzinę ćwiczeniami i. Napastnicy postanawiają więc wtargnąć do domu.

Next

Więzień Miłości, odcinek 1. Nowy serial, który zastąpił Streszczenie odcinka 1 (emisja wtorek, 19 lutego)

Więzień miłości odc 1

Zamierza wziąć ślub, by Ayse mogła odejść w spokoju, wiedząc, że spełniło się jej marzenie. Omer to samotny, bogaty biznesmen. Yener znajduje miejsce, w którym są Omer i Zehra. Czy tym razem Hilmi dopnie swego? Ciągłe próby zabicia Ömera oraz jego rodziny, rosnące długi, kłamstwa, intrygi, możnaby jeszcze długo tak wymieniać. Przypadkiem poznaje Zehrę, zapracowaną dziewczynę z biednej rodziny. Demir mówi Zehrze o chorobie Ayse.

Next

Więzień Miłości 209 VOD. Odcinek online za darmo

Więzień miłości odc 1

Sprawy zaczynają się jednak komplikować. Ömer Erkan Meriç to mężczyzna, który nie ufa kobietom. Głównym bohaterem serialu Więzień Miłości jest Ömer Erkan Meriç. Podobnie jak Omer, Ayse jest wielką romantyczką. Tymczasem Ajsze, siostra Omera, ma kłopoty ze zdrowiem, a jej mąż Nihat, ją zdradza.

Next

odc. 203. Nieudany zamach. Streszczenie odcinka [16.12.19]

Więzień miłości odc 1

Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Mehtap usiłuje się dowiedzieć, w kim zakochał się Beton i z kim się spotyka. Streszczenie Zaczyna się rodzinne przyjęcie z okazji rocznicy ślubu Ajsze i Nihata. Koraj i Salim postanawiają jej pomóc. Ojciec Zehry nie przyjmuje oświadczyn Yenera.

Next