Vizyondaki filmler 2020. Yeni Filmler

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (10 Ocak 2020)

Vizyondaki filmler 2020

Ip Man 4: Final Yip Man 4 Tür: Dram, Aksiyon Yönetmen: Wilson Yip Ülke: Hong Kong Ip Man 4: Final, Wilson Wong tarafından yönetilen ve Raymond Wong tarafından üretilen 2019 Hong Kong biyografik dövüş sanatları filmidir. Aşk Rastlaları Hoşlanır 2 Hakikat bir hikâyeyi anlatan film seyredicisine, geçmişte yaşanılan özenilesi aşkları günümüz ilişkileri ile karşılaştırırken bir yandan da 60ları andırdıran romantik bir yolculuk yaşatmayı kastediyor. Seçim yapmak ne kadar zor olsa da, en az reklam ile kaliteli filmler izleyebileceğiniz binlerce film arşiviyle, dolufilmizle. Filmde başrolleri ise; Günfer Hancıoğlu karakterini canlandıran Algı Eke, Gökhan Öztürk karakterini canlandıran Burak Sevinç, Neriman Hancıoğlu karakterini canlandıran Nur Sürer, Hamdi Öztürk karakterini canlandıran Selahattin Taşdöğen, Nihat karakterini canlandıran Erdem Baş ve Rukiye Öztürk karakterini canlandıran Zeyno Eracar paylaşıyor. Filmde başrolleri ise; İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol, Büşra Pekin ve Onur Buldu paylaşıyor. Şahane Hayaller filminde yönetmen koltuğuna Ömer Faruk Yardımcı oturuyor. Ülkenin en zengin insanlarından birinin ölümünün ardından, farklı din, dil, ırk ve sosyal statülerden farklı kişilerin kardeş oldukları ortaya çıkar.

Next

Vizyondaki Filmler 17 Ocak 2020

Vizyondaki filmler 2020

Bir gün Veronica, kendisini korkunç bir gerçeklikte hapsolmuş olarak bulur. Nasipse Olur filminde yönetmen koltuğuna Selahattin Sancaklı oturuyor. Gecenin ilerleyen vakitlerinde bölgeye ulaşan Tuğba'yı burada korkunç gerçekler bekler. Evet, internetin modern çağında filmleri ücretsiz olarak evinizde izlemeniz için birçok yol var. Dram türündеki Fransız yapımı film; gеnç bir kız ilе oyuncu annеsi arasındaki birliktеliktеn yola çıkarak annе-kız ilişkilеrini odağına alıyor. Reklamsız, kaliteli, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekli filmleri izleyerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Next

2020 Ocak ayı vizyondaki filmler

Vizyondaki filmler 2020

Doğa adındaki bir köylü kızına, Ziffar adında bir cin musallat olur. Aynı zamanda duyguları bizlere birebir yaşatan filmler, ruhumuzu doyuran etkiye de sahiptirler. Morbius, uyguladığı deneysel tedavi yüzünden vampire dönüşür ve artık yaşamında ki hiç birşey eskisi gibi olmaz. Sevdiği kadından ayrılmak zorunda kalan Kaan ise bu olayı çözmeyi kafasına koyar. İsteksizce de olsa eski arkadaşını kıramayan James Bond, bilim insanının izini sürmeye başlar. Yıkıcı bir deprem sonrasında hayatta kalabilmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkmaktan başka seçenekleri kalmayan bir sualtı bilim ekibinin çevresinde gelişiyor.

Next

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (3 Ocak 2020)

Vizyondaki filmler 2020

Filmde Sônia Braga, Udo Kier ve Bárbara Colen yer alıyor. Gece Gelen: Cin Bebek Tür: Korku Yönetmen: Bülent Aydoslu Ülke: Türkiye Yalnızca Kadınlara Musallat Olan Bir Cin. Donnie Yen Komutan Tung karakterini canlandırırken, Jet Li ise İmparator karakterine hayat verecek. Ancak kadının kocasını bulmak için verdiği çaba, kariyerinin sona ermesine neden olacak bir hamle olur. İnternetten Film İzleme Keyfi Çevrimiçi ücretsiz film izlemek, sevdiğiniz ya da izlemek istediğiniz filmleri kendi evinizin rahatlığında görmenin kullanışlı ve ekonomik bir yoludur. Bu olay vasıtasıyla tanışan Kerem ve Aslı ilerleyen günlerde de görüşür ve kısa süre de aralarında bir ilişki başlar.

Next

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (3 Ocak 2020)

Vizyondaki filmler 2020

Mulan Film Özeti ve Detayları: Disney'in efsane hikayelerinden birisi olan Mulan beyazperdeye uyarlanıyor. Hayalet Avcıları: Öteki Dünya Film Özeti ve Detayları: Yeni jenerasyon Ghostbusters filminin yönetmen koltuğuna Jason Reitman oturuyor. Miras için heyecanla bekleyen kardeşlerden yalnızca bir tanesi mirasın tamamını alabilecektir. Fantastik macеra türündеki film için Dеnizhan Akbaba, Elif Sеvinç, Özgür Civеlеk, Kaan Alpdayı, Sеrmеt Yеşil vе Mеhmеt Yılmaz Ak gibi isimlеr kamеra karşısına gеçti. Fakat zaman içerisinde dublaj sanatına verilen değer artmış ve film izlemek artık lüks olmaktan çıkmıştır. Cristi, Bükreşte çalışmakta ve uyuşturucu kaçakçılarına yardım ve yataklık etmektedir. Genç çift Vanya'nın bulunmasından umudu kestiklerinden bir çocuk evlat edinmeye karar verirler.

Next

Vizyondaki Filmler 17 Ocak 2020

Vizyondaki filmler 2020

Kendine güvenen tutumu, çok canlı hayal eforu ve dinamik davranışlarıyla onu öbür kirpilerden basitçe ayırt edebilirsiniz. Efsunlu Ayin Film Özeti ve Detayları: Genç bir kız olan Ebru, bir üniversite de gazetecilik bölümü okur. Kendisini koruyabilmek ve hayatını kurtarabilmek için Veronica, içine düştüğü bu korkunç durumun arkasında ki gizemi mutlaka çözmek zorundadır. Simmons ve Loxias Crown karakterini canlandıran Matt Smith paylaşıyor. Bayi Toplantısı Film Özeti ve Detayları: Üç beyaz eşya satıcısı, üç günlük bir bayi toplantısı için Anadolu'dan İstanbul'a gelir. Pek çok zorluklarla karşılaşan Morbius'un hayatta kalabilmesi için sadece kana ihtiyacı vardır.

Next