Tort biedronka i czarny kot. Opłatek na tort Biedronka czarny kot

BIEDRONKA I CZARNY KOT/MIRACULUM

Tort biedronka i czarny kot

W zależności od sposobu złożenia reklamacji przez Użytkownika, o rozpatrzeniu reklamacji i jej wyniku Sprzedawca powiadomi Użytkownika listem wysłanym na adres podany w reklamacji albo pocztą elektroniczną. Sprzedawca w ciągu 14 czternastu dni ustosunkuje się do żądania Konsumenta. Strony, Użytkownik niebędący Konsumentem oraz Sprzedawca, wyłączają między sobą rękojmię za wady. Konsumentowi przysługuje rękojmia w postaci usunięcia wady, wymiany rzeczy na wolną od wad, obniżenia ceny lub odstąpienia od Umowy. Dodatkowo, Użytkownik będący Konsumentem, który chce uzyskać pomoc przy reklamacji, może zwrócić się do miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów. Wysyłki zagraniczne do 350g w granicach Europy kosztują: list ekonomiczny - 13,00zł list priorytetowy - 17,60zł list polecony priorytetowy - 22,40zł Dodatkowe informacje Gwarancja o długości 6 miesięcy dotyczy niezmienności jakości wydruku jadalnego na papierze opłatkowym. Gotowy wydruk należy samodzielnie wyciąć.

Next

BIEDRONKA I CZARNY KOT/MIRACULUM

Tort biedronka i czarny kot

Leszno, Wielkopolska Pieczenie ciast i tortów to było zawsze moje ulubione zajęcie ale gdy poznałam styl angielski to właśnie te torty stały się moją pasją. Dla usprawnienia procedury reklamacyjnej, reklamowany Towar winien być dostarczony wraz z dowodem zakupu i formularzem reklamacyjnym. W tym czasie, o ile opłatek przechowywany będzie w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu, nie dojdzie do utraty jakości wydruku atramentami spożywczymi na powierzchni opłatka - utraty nasycenia kolorów ani utraty ostrości konturów wydruku. Przy podłożu z czekolady, marcepanu czy masy cukrowej - konieczne jest zastosowanie żelu nabłyszczającego jako kleju. Procedura reklamacyjna dotyczy odpowiednio usług świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę. Jadalny papier opłatkowy nie nadaje się do przyklejania na galaretkę ani nie wytrzymuje pokrycia płynną galaretką - po krótkim czasie wydruk ulegnie znacznemu rozmyciu. Z opłatkiem na tort z jadalnym wydrukiem to bardzo proste.

Next

Opłatek na tort Biedronka czarny kot

Tort biedronka i czarny kot

Dekoracja opłatkowa jest w całości jadalna. Przy zamówieniu powyżej 49zł przesyłka gratis listem poleconym priorytetowym - nazajutrz po wysłaniu u Ciebie. Otrzymali oni Miraculum - tajemnicze przedmioty, zamieniające posiadacza w Super-Bohatera. Są wyrazem moich emocji i nieograniczonej wyobrazni a każdy jest wykonany w charakterystyczny sposób w najróżniejszych wzorach co stwarza niesamowite wrażenia na każdej uroczystosci. Reklamacje należy składać na adres pocztowy lub e-mail wskazany w Kontakcie. Gdy w Paryżu czai się zło, Marinette staje się Biedronką, a Adrien Czarnym Kotem.

Next

Opłatek na tort Biedronka czarny kot

Tort biedronka i czarny kot

Jak uradować dziecko pięknym tortem z Biedronką i czarnym Kotem?. Ewentualne uszkodzenia powstałe w transporcie z winy poczty zrekompensuję: niezwłocznie wyślę kolejny wydruk wcześniej jednak oczekuję na zdjęcie uszkodzenia opłatka i koperty. Nie przejmuj się tym - szybko wyrówna się, a kolory wydruku staną się intensywniejsze. Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia Użytkownikowi Towarów bez wad. Moje torty zaskakują,bawią a nawet wzruszają obdarowanych i gości.

Next

Tortolinka

Tort biedronka i czarny kot

Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Konsumenta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną rękojmia. Dodatkową atrakcją moich tortów jest fakt iż wszystkie elementy dekoracji są jadalne. . . .

Next

Tortolinka

Tort biedronka i czarny kot

. . . . . .

Next