T1 kino. Kaubanduskeskus T1 Mall of Tallinn

Kino CINAMON T1

T1 kino

Общая информация о фильмах и времени начала сеансов: 588 68848 3 часа бесплатной парковки для посетителей торгового центра T1. Auto tuleb registreerida kinos parkimisautomaadis. Parkida saab nii õues kui ka parkimismajas ning kui juhtud unustama, kuhu auto parkisid, siis leiad selle üles Find My Car rakenduse abil. Kui vähegi võimalik, soovitame meie juurde tulla ühistranspordiga. Parkimist saab pikendada keskuse 4. Veebist saab pileteid osta ööpäevaringselt. Parkimine T1 Mall of Tallinnas on nii parkimismaja kui ka väliparkla.

Next

Kaubanduskeskus T1 Mall of Tallinn

T1 kino

On see viide Tallinnas asuvalt Cinamon Kosmosele, mille juured on eelmise sajandi keskpaigas või hoopis pakub see saal kinoelamust uuel tasemel? Siin ootab suursugune linnaruum oma väljakute ja tänavatega, mida ääristavad 5-meetrised vaateaknad. Väliparklas saab samuti 3 tundi tasuta parkida, aga seal pead kasutama parkimiskella. Часы работы: Кинотеатр Cinamon T1 открывается за полчаса до начала первого сеанса, а закрывается через 15 минут после начала последнего сеанса. Meil ei pea parkimiskoha leidmiseks auto paaki tühjaks sõitma. Cinamon T1 Üldinfo Cinamon T1 kobarkino on kindlasti üle Balti ja Põhjamaade laieneva kinoketi kõige tähtsam lüli Tallinnas. Kes niisama näljas ei taha olla, siis neile pakutatakse laiendatud snäkivalikut koos tervislikuma popkorniga. Tickets are always available via Cinamon web and app.

Next

Kino CINAMON T1

T1 kino

Introvertidele pakutakse automatiseeritud teenindust, aga sellegipoolest ei puudu sõbralik ja nooruslik kinopersonaliga! See on tihtipeale kiirem ja kindlasti ka keskkonnasõbralikum. Parkimismajas saab 3 tundi tasuta parkida. T1 katuse all on avalik linnaruum, kus pulbitseb elu ja sünnivad sündmused. Üldinfo filmide ja seansside kohta:588 68848 Parkimine: T1 kaubanduskeskuse külastajatele on parkimine 3h tasuta. Working hours: Cinema box office is open daily starting half and hour before the first session until the last session. Algus fikseeritakse Find My Car süsteemis ning parkimisekella pole vaja kasutada. Driving in to parkinghouse until 23:00.

Next

CINAMON T1 Movie Theatre

T1 kino

General information about the films and session times: 588 68848 Parking: For T1 visitors parking is free for 3 hours. Meile võid tulla kas või lennukiga. Sinna on tehtud pealinna moodsaim kino, kuna Cinamon kinol on eesmärk on olla alati innovaatiline. T1 asub Tallinna transpordi tuiksoonel ja meile pääseb elamustejahile nii trammi, bussi kui ka rongiga. Esiteks on see keskkonnasõbralikum ja teiseks on nii mugavam ning muretum tulla meile õhtust sööma või kinno. Для получения 4 часов бесплатной парковки следует зарегистрировать автомобиль в парковочном автомате, который располагается на этаже кинотеатра. Kogu Eestis ainulaadne restoranide kogum paneb taldrikule maailma maitsed oma restoranide, kohvikute ja tänavatoiduga.

Next

CINAMON T1 Movie Theatre

T1 kino

T1 Mall of Tallinn on uue põlvkonna kaubanduskeskus. Siin peetakse festivale ja tänavaturge, toimub intiimseid kontserte, raamatuesitlusi, kunstinäitusi ja kõike muud võimalikku. . Vaata sõiduplaanist, millal järgmine tramm tuleb! Uus mõte ja mõõde neile, kes otsivad emotsioone ja elamusi ning keelduvad oma aega raiskamast pimedatele madala laega koridoridele ja igavatele kauplustele. . . .

Next

CINAMON T1 Movie Theatre

T1 kino

. . . . . .

Next