Prefabrik ev fiyatları 2020. Prefabrik ev modelleri I prefabrik ev fiyatları

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev fiyatları 2020

Kimisi her şeyden uzak, şirin ve doğayla iç içe bir ev düşlerken kimisi de büyük, şehrin merkezinde ve lüks bir ev diler. Geçmişte deprem sebebi ile evlerini kaybetmiş insanlar için çok kısa sürede inşa edilip teslim edilen prefabrik evler bu özellikleri ile popüler olmuştur. Prefabrik yapılar çevre dostu olma özellikleri ile de dikkat çekmektedir. En büyük yapımızda ise sınır yoktur; 1+0 - 1+1 - 2+1 - 2+2 - 3+1 - 4+1 + 5+1 siz nasıl isterseniz biz üretebilirz. Prefabrik imalatı, fabrikada hazırlanmış olan parçaların montajın gerçekleşeceği yere nakliye edilerek orada önceden planlanan şekilde birleştirilmesi ile gerçekleşen yapıları içermektedir. Kısa sürede kurulur ve depreme karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca firmamız anahtar teslim prefabrik ev yapmaktadır.

Next

Prefabrik ev fiyatları tek katlı evler

Prefabrik ev fiyatları 2020

Prefabrik ev fiyatları, iklim şartlarına, prefabrik evin özelliklerine, müşterilerin isteklerine ve prefabrik evi satan firmaların tavsiyelerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu yapıların inşası için diğer tüm yapılarda olduğu gibi ruhsat alınmalıdır. Hazır ev olarak adlandırılan prefabrik evler çok kısa bir sürede hayalinizdeki eve kavuşma fırsatı sunuyor. Kurulum aşaması önce prefabrik köşe direği ile başlanır bu köşe direğinin içerisine prefabrik paneli preslenmiş duvar geçmekte, prefabrik panel ölçüleri standart olarak 12x250 cm veya 125x280cm dir en fazla 125x300 e kadar da yapılabilmektedir. Modern ve yenilikçi detaylarla tasarlanan lüks prefabrik evler, hem görünümleri hem de sahip oldukları özellikler ile eksiksiz ve kusursuz bir yaşam alanı yaratıyor.

Next

prefabrik ev fiyatları ve modelleri

Prefabrik ev fiyatları 2020

Hayalinizdeki yaşam tarzınızı bulacağınız yenilikçi tasarımlarımızla hemen ev sahibi olmak ister misiniz? Yenilikçi çizgide tasarladığımız prefabrik konutlarımız; , ve olmak üzere üç farklı kategoriye sahip. Prefabrik ev fiyatları 2020 ile ilgili bir araştırma mı yapmak istiyorsunuz? Prefabrik evler Türkiye'nin her bölgesine yapılabilir ve yaz aylarında serin kış aylarında ise gayet sıcak ve kullanışlıdır. Uygun Maliyetli ve Şık Görünümlü: Ekonomik Tasarım Prefabrik Evler Çok büyük bir bütçe ayırmadan uygun fiyat seçeneği ile kısa sürede ve kolayca bir ev sahibi olma şansı sunan prefabrik yapı uygulamaları, sunduğu avantajlı yönler ile en çok tercih edilen yatırımlar arasında yer alıyor. Aktaş Fiberglas Konteyner ve Prefabrik Yapı Ltd. Web sitemizde olan projelerin dışında kendinize özel bir proje yapabilirsiniz. Her bütçeye göre bir prefabrik ev yapmak mümkün, en düşük metrekaremiz 20m2 konteyner tipi prefabrikdir. Prefabrik yapılar sahip oldukları gelişmiş inşaat teknikleri, kullanışlı olma özellikleri ile popüler olmalarında etkili olmuştur.

Next

Prefabrik Ev Fiyatları 2020

Prefabrik ev fiyatları 2020

Firmamız siz müşterilerine ucuz prefabrik ev sunarken kaliteden ödün vermemektedir. Tavan kısmında ise 10cm izocam kullanıllakta, onun altında ise 12mm alçıpan kullanılmaktadır. Prefabrik yapıların ömürleri kullanılan malzeme ve tekniğe göre değişmekte olup ömrü 40 ile 70 yıl arasında değişmektedir. Evet depreme karşı dayanıklı ama sadece depem için değil dört mevsim güvenle yaşayacağınız bir yapıdır. Prefabrik ev modellerinde geniş ürün yelpazesine sahipiz ve üretim alanını her geçen gün geliştiriyoruz.

Next

İstanbul anahtar teslim prefabrik I İstanbul anahtar teslim prefabrik ev fiyatları 2020

Prefabrik ev fiyatları 2020

Prefabrik nedir sorusunun cevabı, prefabrik yapıların avantajlarında saklıdır. Modern mimari anlayışından izler taşıyan tasarım prefabrik evler, kusursuz görünüme sahip yeni bir yaşam alanına uygun fiyat seçeneği ile sahip olma fırsatı sunuyor. Yaz ayları, kış ayları her türlü iklim şartlarına elverişli yapılar olan prefabrik evler, kolay kurulum, uygun fiyat ve dayanıklılıklarıyla bilinmektedir. Birkaç örnekle anlatmak gerekirse; 82 metrekare olarak bu şirin, prefabrik evin fiyatı: 47. Kısacası bir prefabrik ev hayaliniz varsa ama bütçeniz kısıtlıysa, prefabrik ev firması ile görüşerek bütçenize uygun bir şekilde evinizi şekillendirebilirsiniz. Prefabrik ev modelleri ve prefabrik ev fiyatları 2019 yılında ne durumda? Kısa sürede hızlı ve pratik uygulamalarla yeni bir yaşam alanı yaptırabileceğiniz tasarım prefabrik evler, çizim aşamasında dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz detayları ev planına dâhil edebileceğiniz yapılar olarak dikkat çekiyor. Bu sebeple çelik ev denilmektedir.

Next

prefabrik ev fiyatları ve modelleri

Prefabrik ev fiyatları 2020

Uluslararası kalite standartlarına uygun özelliklerde üretilen prefabrik ev modelleri, son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Anahtar teslim de sizin yapmanız gereken yasal izinlerin alınması, veranda ve temel dışı yer kaplamaları, çevre düzenlenmesi, elektrik, su aboneliği ve kanalizasyon bağlantısıdır. Ruhsat işlemlerinde firmamızdan danışmanlık alabilirsiniz. Aktaş Prefabrik Yapı Limited Ticaret Şirketi 1972 yılında Fiberglas Oto Yedek Parça ve tamiratı ile faaliyetine başlayan firmamız, 1998 yılında Aktaş Fiberglas San. Bahsetmiş olduğumuz ev modelleri de kendi içlerinde çeşitlere ayrılır. Prefabrik evler Prefabrik evler; yapı itibari ile duvarlar beton karışımı yonga levhalardan oluşmaktadır.

Next

Prefabrik ev fiyatları tek katlı evler

Prefabrik ev fiyatları 2020

Anahtar teslim prefabrik fiyatları istenilen özelliğe göre değişim göstermektedir. Ucuz, hızlı olmalarının yanı sıra kaliteli, sağlam olan bu yapılar her türlü yerleşim, kullanım amacına uygundur. Firmamız çelik ev üretimi de yapmaktadır, çelik evler de aslında prefabrik ev adı altındadır, iskelet kısmında daha fazla çelik kullanılmaktadır. Sahip olduğumuz üstün teknoloji ile modern tesislerimizde, işinde uzman profesyonel ekibimiz ile üretim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bir prefabrik ev her ne olursa olsun korku ve endişelerinizi en aza indirmelidir. Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Böylece, kendi zevkine uygun bir ev inşa edebilme imkanı oluşmaktadır.

Next