Pegasus acenta girişi. sunexpress iletişim

Sunexpress Acenta Girişi

Pegasus acenta girişi

Yazılım geliştirme ekibimiz tarafımıza iletilen sorunların maksimum 6 saat içerisinde çözülmesini garanti etmektedir. Merhaba, Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Eğer sizde uçak bileti almak istiyorsanız Sunexpress acenta girişi yaparak istediğiniz tarih ve saate bilet alabilirsiniz. Aşağıdaki bilgileri misafire ait bilgiler ile doldurunuz. Havacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Sunexpress acenta girişi yaparak Rezervasyonlarınızı oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Çağrı merkezimiz yurt içi aramalar için ücretsizdir, yurt dışından yapılan aramalar ise, ilgili ülke operatör tarifesinden ücretlendirilmektedir. Pegasus Havayollarına iletmiş olduğunuz beyanınız ve eklerde yer alan bilgiler talebinizin işleme alınabilmesi için uyarınca işlenecektir.

Next

Gtsfly

Pegasus acenta girişi

Artık çok kısa bir zaman dilimi içerisinde beğendiğimiz bir ürünü satın alabilir ve kolay ödeme imkanlarından faydalanarak ödemesini yapabiliriz. Sunexpress ile sizde istediğiniz şehre hem uygun fiyatlarla hem de çok daha güvenli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Airbnb platformu üzerinden sağlanan seyahat konaklama hizmetlerini kullanarak BolPuan avantajından faydalanmak isteyen kullanıcıların Pegasus BolBol üyelik numarası Airbnb ile paylaşılacak olup, bu bilgiler Airbnb Gizlilik Kuralları uyarınca işlenecektir. İnternet üzerinden alışveriş günümüzde son derece tercih edilen alışveriş çeşitlerinden bir tanesidir. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight. Bu adınıza kesilecek olan ilet ve fatura bilgileri için son derece büyük önem taşıyor. Yazılımımızı kullanan seyahat acentaları verimlilik elde eder, karlılıkları hakkında net bir bilgiye sahip olur, şube veya alt acentalarının satışlarını yönetebilir.

Next

Anasayfa » Acenta® Turizm Yazılımları : Acente Muhasebe Yazılımı

Pegasus acenta girişi

Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz. Yazılımlarımız ile sorunlarınızı zaten çözmüş olduğumuza inanıyoruz, fakat ek talep veya farklı özellik istekleriniz olursa da bu geliştirmeleri sizler için yapmaktan memnuniyet duyacağız. Yıl içerisinde pek ok kişi Pegasus havayollarıyla gerek yurt içi gerekse yurt dışı uçuşlar gerçekleştirmektedirler. Lütfen iletilerinizde herhangi bir ödeme kartı kredi kartı, banka kartı, güvenlik kodu, vb. Üstelik Sunexpress şubelerine gitmeye gerek kalmadan evinizden, iş yerinizden yada internetin olduğu her yerden bilet fiyatlarına bakabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Müşteriler biletlerini acentelerden alabilecekleri gibi internet üzerinden de alabilmektedirler.

Next

Gtsfly

Pegasus acenta girişi

Pegasus Üye Girişi Pegasus Havayolları internet sitesi sayesinde müşterilerinin pek çok işlemini kendi başına gerçekleştirmesine olanak veriyor. Sunexpress acenta girişi yapabilmek için ise öncelikle Sunexpress üyesi olmanız gerekiyor. İnternet sitesine tıkladıktan sonra uçak bileti almak için kayıt olmanız gerekiyor. Günümüzde artık yolculuklar otobüs ile değil, çoğunlukla uçak ile yapılıyor. Dünyanın neresinde olursan ol, seyahatinle ilgili her işlemini çağrı merkezinden kolayca gerçekleştirebilirsin. İnternet sitesi aracılığıyla başvuru yapmak istemeyen müşteriler için de çağrı merkezi hizmeti sunuluyor. Kişisel verilerin korunmasına yönelik düzenlemeler çerçevesinde; başka bir kişi adına talepte bulunuyorsanız, talebinizin işleme alınabilmesi için ilgili kişinin bu yönde rızasını içeren yazılı ve imzalı bir beyanı ile yetkilendiren kişinin geçerli bir kimlik belgesi suretinin Genel Müdürlük adresimize iletilmesi zorunludur.

Next

İndirimli ve Ucuz Uçak Bileti Fiyatları ile Uçuş Ara

Pegasus acenta girişi

Son derece güvenilir bir firma olması sebebiyle Pegasus her geçen yıl müşteri kitlesini arttırmaktadır. Kalan yer sayısını görüntülemek ve promosyon uçuşlarına dahil olmak da yapılabilecekler arasında yer alıyor. Kurulduğu ilk günden bu yana yolcuların güvenli bir şekilde yolculuk yapmaları için hizmet veren Sunexpress, yolculuk esnasında yolcuların konforu ve rahatlığı için de elinden geleni yapmaktadır. Pegasus Havayolları son zamanlarda çok fazla müşteriye ulaşmayı başarmış bir markadır. . Bu internet sitesine girerek herhangi bir uçuş bakabilir, uçuş hakkında bilgi alabiliriz. Talebinizde açıkça bu yönde talepte bulunmadığınız takdirde sadece talepte bulunmuş olması nedeniyle tarafınıza pazarlama içerikli ticari elektronik ileti gönderilmeyecektir.

Next

sunexpress iletişim

Pegasus acenta girişi

Talep içeriğinde yer alan kişisel verileriniz ve paylaşılan özel nitelikte kişisel veriler de yine belirtilen esaslar doğrultusunda işlenebilmekte ve bu kapsamda veriler Türkiye içinde ve dışında yer alan üçüncü kişiler ile paylaşılabilmektedir. Yemek, hafif yiyecekler ve içecekler ile yolcuların güzel bir yolculuk yapmaları sağlanmaktadır. Üye olduktan sonra ise kullanıcı adınız ve parolanız ile Sunexpress acenta girişi yaparak bütün hizmetlerden faydalanabilirsiniz. We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. E mail adresiniz ve kullanıcı şifrenizle giriş yapabilir, aynı zamanda bu üyeliğinizle uçak biletinizi de sipariş edebilirsiniz. Müşterinin daha kolay bilgi almasını sağlamak amacıyla oluşturulan bu acenteler, her gün onlarca müşteriyi bilgilendirmekte ve bilet satışı gerçekleştirmektedirler.

Next