Mieszkania na sprzedaż skierniewice. Mieszkania na sprzedaż w Skierniewice, łódzkie

Mieszkanie na sprzedaż w Skierniewice

Mieszkania na sprzedaż skierniewice

Sprzedam bezpośrednio segment środkowy w zabudowie szeregowej na osiedlu Widok, przy ul. Bardzo dobra loka lizacja — cicha i spokojna okolica domów jednorodzinnych, blisko lasu — Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość znajduję się w miejscowości Balcerów 3. W pobliżu są : szkoła , przychodnia lekarska sklepy przystanek autobusowy Cena sp. .

Next

Nowe mieszkania Skierniewice, łódzkie na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż skierniewice

Dom parterowy podpiwniczony składający się z 3 pokoi , kuchni do remontu Na działce jest prąd siła woda szambo. Sprzedam mieszkanie w dobrym punkcie blisko pkp, szkoła podstawowa,liceum,apteka,przychodnia. Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie 60,5 m, na Widoku, ul Asnyka. Jeśli tak, to poszukiwania wymarzonego domu właśnie się skończyły. W domu zaprojektowano; na parterze, korytarz, dwa pokoje, kuchnia i łazienka.

Next

Mieszkania na sprzedaż w Skierniewice, łódzkie

Mieszkania na sprzedaż skierniewice

Cena sprzedaży mieszkania wynosi 85 000 zł. Do sprzedania zadbana kawalerka- 25,27 m2 w Skierniewicach przy ul. Sprzedam mieszkanie w Skierniewicach na ul. Syndyk masy upadłości Anety Słabej - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości o pow. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Next

Mieszkanie na sprzedaż w Skierniewice

Mieszkania na sprzedaż skierniewice

Mszczonowskiej, blok 27, pierwsze piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, ko rytarz. Dom znajduje się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Pracowników Lasów Państwowyc. Przewidziany remont klatki i elew. Mieszkanie mieści się na I pietrze. Powyższe twierdzenie idealnie wpisuje się w charakter tej nieruchomości, czyniąc je idealnym wyborem, dla ludzi z artystyczną duszą. Miejsce bardzo dobrze skomunikowan e - doskonały dojazd z Warszawy autostrada, asfalt pod dom, droga odśnieżana przez gminę , na wsi autobus, stacja kolejowa ok.

Next

Mieszkania i domy

Mieszkania na sprzedaż skierniewice

Zapraszam do kontaktu pod adresem sprze. Na sprzedaż gospodarstwo położone na wsi, w gminie Bolimów, 12 km od Sochaczewa. Jakość, komfort oraz przestrzeń stanowią dla Ciebie ważne kryterium przy wyborze miejsca zamieszkania? Działka znajduje się w odległości 7 km. Budynek został generalnie wyremontowany i wykończony w 1998r, poddasze zostało zaadaptowane na cele mieszkalne w 2006r. Osiedle Zadębie, blisko zalewu w Skierniewicach, cicha spokojna okolica. Mieszkanie po remoncie, okna plastikowe, nowe grzejniki, po odświeżeniu do zamieszania, w pełni umeblowane.

Next

Nowe mieszkania Skierniewice, łódzkie na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż skierniewice

Bardzo dobra lokalizacja na dz. Parter: duża kuchnia z jadalnią, salon z. Na działce znajdują się dwa budynki mieszkalne 100 m. Istnieje możliwość rozbudowy nieruchomości i zagos. Działka budowlana 1800m2 położona przy drodze Skierniewice-Rawa Mazowiecka w r ozwidleniu dwóch dróg asfaltowych centrum Nowego Kawęczyna. Do sprzedania wystawiamy, dom wolnostojący 135 m powierzchni całkowitej i 92 m mieszkalnej, całość podpiwniczona, posadowiony na działce 522 m2. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików.

Next