Melisa ural. Son Dakika Melisa Ural Haberleri

Sibel Can'ın Kızının Hayrete Düşüren Son Hali

Melisa ural

Sibel Can'ın Hakan Ural'dan olan kızı Melisa Ural, Londra'da iletişim alanında eğitim görüyor. Fazla kilolarından kurtulan Melisa Ural, Londra'da yaşıyor. Öte yandan Melisa Ural sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla kendinden sıkça söz ettiriyor. Fotoğraftan sonra 48 yaşındaki Can'ın kızı Melisa Ural'ın da yaşı merak konusu oldu. Gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Melisa Ural magazin gündemine pek gelmiyor.

Next

Son Dakika Melisa Ural Haberleri

Melisa ural

İşte Melisa Ural'ın son hali: Haber Videosu:. Önceki akşam Yeniköy Arnavutköy'de bir mekanda arkadaşının doğum gününü kutlayan Melisa çıkışta gazetecilerin tüm sorularını yanıtsız bırakarak aracıyla uzaklaştı. Sibel Can kızı Melisa Ural ile olan fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Melisa Ural'ın giderek annesi Sibel Can' a da benzemesi gözlerden kaçmadı.

Next

Sibel Can'ın Kızı Melisa Ural Kimdir?

Melisa ural

En son melisa ural haberleri anında burada. En son olarak babasıyla verdiği pozla gündem olan Melisa Ural, popülerlikten uzak yaşıyor. Ural, bir arkadaşıyla birlikte Melisa Digital isimli bir şirket kurdu. Anne-kızın fotoğrafını görenler ise ikilinin abla kardeş gibi göründüklerini söyleyerek övgü yağdırdı. Sibel Can'ın Kızının Hayrete Düşüren Son Hali Sibel Can'ın kızı olan Melisa Ural'ın sosyal medyada çok konuşulan son hali.

Next

Dijital Melisa! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural...

Melisa ural

Melisa şu an London College of Communication'da İletişim Bölümü'nde okuyor. Melisa Ural, Sibel Can'ın tek kızı. . Herkes Zehra Çilingiroğlu gibi Melisa Ural'ın değişimini merak ediyor. Binlerce beğeni ve yorum alan fotoğrafiçin takipçiler Sibel Can ve kızı Melisa Ural'ı birbirine çok benzetti.

Next

Sibel Can'ın kızının yıllık okul ücreti dudak uçuklattı!

Melisa ural

Gerçek adı Sibel Cangüre olan sanatçının babası Engin Bey birçok ünlü soliste eşlik eden bir keman sanatçısıydı. Birkaç firmayı içinde barındıran şirket, sosyal medya ve dijital dünya üzerine hizmet verecek. Sibel Can üç yıl kadar dans etti. Melisa Ural, 1994 yılında dünyaya geldi. Peki Melisa Ural kimdir, kaç yaşındadır? Kardeşleriyle vakit geçirmeye özen gösteriyor. Aynı yıl Sulhi Aksüt ile evlendi ve bu evlilikten Emir isminde bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

Next

Sibel Can'ın Kızı Melisa Ural Kimdir?

Melisa ural

Hakan Ural ve Sibel Can çiftinin ikinci çocuğu olan Melisa Ural'ın Engincan Ural adında bir abisi ve Emir Aksüt adında bir kardeşi var. Assolistliğe yükseldiğinde henüz 17 yaşında idi. Maksim gazinosunda Muazzez Abacı, Neşe Karaböcek ve Emel Sayın gibi ismlerin alt kadrosunda çalışma imkanı buldu. Türk müziğinin sevilen ismi , 'da kızıyla beraber gittiği tatilden bir fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Müge Anlı İle Tatlı Sert 1680.

Next