Mapy kataster. KaPor

Mapový klient ZBGIS

Mapy kataster

With these technologies we will create for you nice maps of the streets, settlements, roads and railroads or even rivers or forests. Služba je viazaná na aktualizáciu súboru popisných informácií katastra nehnuteľností, a táto prebieha v overovacej prevádzke na dennej báze počas pracovných dní. More than ever before we all need precise and actual information. Beží na osobnom počítači aj na tablete. Kataster nehnuteľnosti slúži ako informačný systém, najmä na ochranu práv k nehnuteľnostiam, Kataster nehnuteľnosti slúži na daňové a poplatkové účely, na oceňovanie nehnuteľností, na ochranu poľnohospodárskeho a lesného pôdneho fondu a na budovanie iných informačných systémov o nehnuteľnostiach.

Next

Mapový klient ZBGIS

Mapy kataster

The world that its users will create among themselves, they will share it and present their ideas within communities. We will create custom maps for you. Ikonu nájdete po rozkliknutí riadku konkrétnej vrstvy. Služba má zaistiť informovanosť vlastníkov nehnuteľností, či iných osôb oprávnených z práv k nehnuteľnostiam, že v katastri nehnuteľností dochádza k zmene na sledovanej nehnuteľnosti. Do you use special maps or you need custom map that fits yours needs? Používame tie najmodrejšie technológie — satelitné systémy, laserové skenovanie, fotogrametrické snímkovanie, mobilné mapovanie.

Next

Geoportal

Mapy kataster

Príprava aplikácie podľa informácií úradu trvala šesť mesiacov a je plne hradená z jeho rozpočtu. Každé kliknutie, každá nová informácia vo svete {host} vytvára skratky na najobľúbenejšie mapy. Sprístupnenie informácií je realizované na základe Zákona č. Your current maps or public available maps are not enough suitable for you? Predsedníčka úradu geodézie Mária Frindrichová vysvetľuje, že aplikácia vznikla kvôli rastúcemu dopytu verejnosti po údajoch z katastra nehnuteľností. Vytvoriť dobrú mapu, ktorá bude užitočná či už pre nás samotných, alebo pre našich priateľov, kolegov či zákazníkov nie je jednoduché.

Next

Geoportal

Mapy kataster

Every click, every new information in the mapsfy. Väčší počet strážnych psov je spoplatnený. Cilj Federalne uprave za geodetske i imovinsko-pravne poslove je da svi podaci kojima raspolažemo budu dostupni na karti geoportala. Ako prvý krok odporúčame vybrať si podkladovú mapu, ktorá Vám najviac vyhovuje. Aktivovaná služba bude užívateľov automaticky informovať o tom, že na sledovanej nehnuteľnosti došlo k zmene v katastri nehnuteľností. What kind of services we are offering to you? Ak problém pretrváva, vymažte históriu prehliadania pre stránku mapsfy.

Next

Mapka

Mapy kataster

Virtual environment saves the costs, environment and disposes you of dependence on technologies and concerns about safety. Od hobby máp až po profesionálne mapy. Kataster nehnuteľností - Slovenskej Republiky Kataster nehnuteľností - Kataster nehnuteľnosti je geometrické určenie, súpis a popis nehnuteľností. Je potrebné vedieť, čo bude mapa obsahovať, mať v rukách vhodné kartografické pomôcky, vyhľadať podkladové mapy a napokon do mapy vložiť svojho vlastného ducha, či svoje vlastné tvorivé myšlienky a všetky tieto ingrediencie spojiť ako dobré jedlo. . Tento záznam bol pridaný do dňa od. Na liste vlastníctva sú uvedení aj prípadní správcovia a nájomcovia pozemku.

Next

Nastavenie katasterportal sk pre správne zobrazenie mapy

Mapy kataster

For managing public affairs, presenting the village, city or region to tourists or investors map is always one of the best servant. Nevľúdny dizajn , ktorá korektne funguje len pod Internet Explorerom dá zabrať aj najtrpezlivejším používateľom. We will use modern technologies — satellite systems, laser scanning, photogrammetry imaging or mobile mapping. Vytvoríme pre Vás mapu na mieru. You will no longer have to worry about different platforms, you will get innovations immediately and your data will be available from everywhere. S poštovanjem, Direktor Željko Obradović. User can turn on map layers over the underlying map and combine them as he wants.

Next