Mahajataha. Meitla

aphca.org

Mahajataha

Minult saad meeldiva seltskonna ja lõõgastuse, sinult ootan natuke taskuraha. Otsin küpset meest, kes kingib mulle elu õnne ja põnevust, meest, kellele saan helistada ja mis teeb mind kogu aeg õnnelikuks. Nimi: helina Vanus: 21 Elukoht: Tartu E-mail: Kuulutus: Hei! Nimi: Soulmate Vanus: 25 Elukoht: Est. Olen 176cm pikk sportliku kehaehitusega aktiivne naisterahvas. .

Next

Kuulutused

Mahajataha

See kuulutus on lisatud: 12:15 23. Peaksid olema diskreetne,st meie kohtumised peavad jääma salajasteks. See kuulutus on lisatud: 16:26 23. Tore kui ei liialdaks alkohooliga. Eluks kõik vajalik olemas aga puudu on veel üks tore mees kellega koos aega veeta.

Next

Meitla

Mahajataha

Kooselu ei tule minupuhul kõne allagi,see etapp on mul läbitud. Nimi: MeryMery 58 Asukoht: muu koht Eestis Tutvun tööka,mõistliku,hooliva,ausa vaba mehega vanuses 55-62 kes alkoholiga ei liialda. Olen lühike, 153 cm pikkune normaalkaalus bakalaureusetudeng. Käime kinos, sõidame mööda Eestit või Euroopat. See kuulutus on lisatud: 21:36 24. Mulle meeldib sport ja õues käimine, naudin reisimist, ja palju muud.

Next

Neanky : naine

Mahajataha

Ootan kirju soliidsetelt ja rõõmsameelsetelt enda vanustelt meestelt. Kulud katan mina uksest ukseni kaasa võtta kena naeratus, sirge selg, ujumis riided, kleit , hea tuju. Ise olen 25 aastane naine ja kasvatan üksi poega. See kuulutus on lisatud: 21:26 23. Telefon: 59003300 Kuulutus on jäetud: 02. Kontaktandmed saabuvad sulle kohe vastussõnumiga.

Next

aphca.org

Mahajataha

Haridus ja haritus ei teeks ka halba. E-mail: Kuulutus: Soov leida väga heldet finantstoetajat 40-55a. Nimi: Aniita 56 Asukoht: muu koht Eestis Soovin tutvuda korraliku,ausa ja hooliva vaba mehega vanuses 43-53 püsisuhte eesmärgil. Kes ei löö risti ette millegi ees. Laenaks raha oleks nõus tegema teiega lepingu kirjalikult või midagi.

Next

Iha.ee

Mahajataha

Loodan, et saame koos midagi välja töötada, E-mail: Kiisparla gmail. Ei otsi sponsorit ega soovi olla kellegi armuke. Otsin endale meest, kellega kohtuda diskreetselt umbes 1-2 korda kuus ja kes mind ka rahaliselt toetaks. Koolitus sisaldab kohvipause, lõuna- ja, või õhtusööke, rohket romantikat. Kui jah siis andke endast märku ja võtme midagi koos ette. Ootan sinu vanust ja pilti sinu kehast: otsin666 gmail.

Next

Meitla

Mahajataha

Üks ripakile jäänud naine otsib sõpra, kellega rääkida elust enesest, mille alla kuulub kõik kaunis, sobivusel ka sex. Kui arvad, et see oled sina, siis kirjuta. Kas siin leidub neiusid 18-35a kellel sama probleem? See kuulutus on lisatud: 11:30 23. Nimi: Markus Vanus: 21 Elukoht: Tallinn E-mail: Kuulutus: Hei. Soov tutvuda suhetest vaba pikka kasvu sportliku mittesuitsetava mehega vanuses 55-60.

Next