Işkur kurum dışı. İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanı! 480 İşçi Alınacak!

İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanı! 480 İşçi Alınacak!

Işkur kurum dışı

Her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmakla birlikte her gün bu ilanlara yeni eklenmektedir. İzmir Tire Belediyesi: İlgili belediye 1 Çim Saha Görevlisi ve 1 Demirci olmak üzere toplamda 2 kişilik kadro ile daimi işçi personel alacak. Adaylardan bazı nitelikler aranacak ve İşin Olsa ekibi olarak adaylardan aranan gelen şartları sizlere aktarıyoruz. Eğitimli genç nüfustaki işsizlik oranını aşağı çekmek için 81 ilde veri kontrol merkezi kurularak beyaz yakalılara danışmanlık hizmeti verilecek. İşkur tarafından yayınlanan kurum dışı kamu personel alımları bulunmaktadır. Adayların başvuru için engellilik durumunu gösterir belge, engellilik yüzdelerini ve engel durumlarını açıklayan bir ön yazı ile detaylı öz geçmişlerini sunmaları istenmektedir. Kadro dağılımları; Acil tıp teknisyeni, şoför, yük taşıma şoförü, koordinatör, temizlik işçisi ve beden işçisi olarak istihdam edilecektir.

Next

İş ve meslek danışmanları, İŞKUR'un kurum dışı atama yapmasını bekliyor!

Işkur kurum dışı

Alınacak personellere ilişkin olarak kadro dağılımları; Çankırı 10 kişi Antropoloji personeli, İstanbul 13 kişi çöp toplama ve temizlik personeli, Tunceli 3 kişi büro personeli, işçi ve temizlik işçisi personeli, Manisa Akhisar Belediyesi 1 kişi Acil tıp teknisyeni ile birlikte 85 kişi beden işçisi personeli alımı, Aksaray Acemhöyük Kazı Başkanlığı beden işçisi 20 kişi, Arkeolog veya Arkeoloji bölümü öğrencisi 2 Kişi, Restoratör 1 kişi toplamda 142 personel istihdam edilecektir. Bu ilana ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezun olan adayların başvurusu kabul edilecektir. Yayınlanan ilana göre Ankara için toplam 439 kamu işçisi alımı gerçekleştirilecek. Aşağıda vermiş olduğumuz ilan kılavuzlarındaki başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 10 Temmuz ve 12 Temmuz olarak ilan edilmiştir. Alım yapılacak kurumların listesi şöyle; ilanlarıın yanında yer alan tarihler ilan için son başvuru tarihini göstermektedir. Bartın Amasra Belediyesi: Bartın ilinde bulunan Amasra belediyesi 1 kişilik boş kadro ile Şoför alımı yapacağını ilan etti.

Next

İŞKUR üzerinden 1

Işkur kurum dışı

Kamu ve Kurum dışı kamu işi alımı adı altında iki farklı kategoride gerçekleştirilen alımlar için istenilen şartlar ve başvuruların hangi tarihler içerisinde alınacağı belirtiliyor. Kırıkkale Kıyıköy Belediye Başkanlığı ilan metninin Kırıkkale Yahşihan Belediyesi ilan kılavuzu için Konya Doğanhisar Belediyesi ilan kılavuzunu Hatay Samandağ Belediyesi ilan kılavuzu için Manisa Akhisar Belediyesi ilan metni için Çanakkale Kepez Belediye Başkanlığı ilan metni Erzurum Tekman Belediye Başkanlığı ilan kılavuzunu. İrtibat kişi Yasin Polat ve irtibat numarası 0472 411 20 03 olarak verilmiştir. Başvurular 11 Nisan 2018 de sona erecektir. Başvuru son tarih 30 Nisan 2018 olarak ilan edilmiştir. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir.

Next

İŞKUR üzerinden 1

Işkur kurum dışı

Kurum dışı işçi alımı ilanları illere göre görüntülenebilecek. Genellikle geçici süreli olarak alınan kurum dışı işçi alımı, il ve kamu kurumu bazında yayımlanıyor. Bu alımların bir kısmı geçici süreli olurken bir kısmı da daimi sürelidir. En az lise ve önlisans mezunu büro memuru alımı, En az ilkokul mezunu beden işçisi vasıflı-vasıfsız işçisi ve temizlik personeli alımı, En az ilkokul ve lise mezunu şoför, tekniker, inşaat ustası ve operatör alımları yapılmaktadır. Genel Başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az okur yazar olması, askerlikle ilişiği bulunmaması, sabıka kaydının olmaması, 18 yaşından gün almış ve 45 yaşını doldurmamış olması, ikamet şartı olan ilanlarda ikamet şartını taşıyor olması gerekmektedir. Adaylar istenilen şartlara uygun oldukları takdirde başvuru işlemlerini e-devlet üzerinden giriş yaparak gerçekleştirebiliyor.

Next

İŞKUR kamu işçi alımı ve kurum dışı kamu işçi alımı başvurusu nasıl yapılır?

Işkur kurum dışı

Peki, nasıl ve nereden yapılır?. Başvuru son tarih 13 Nisan 2018 olarak açıklanmıştır. Yayınlanan ilanlarda hangi kuruma kaç kişi alınacağı ve hangi şartların arandığı sıralı bir şekilde vatandaşlar tarafından görüntülenebiliyor. Ağrı Belediye Başkanlığı 324 personel alımlarında işçi, şoför, kepçe operatörü, teknisyen, usta ve vasıflı işçi grupları alınacaktır. Tutak Belediye Başkanlığı 9 kişi işçi alacak olup daimi olarak ilan edilmiştir. İrtibat kişi Sibel Şendeğirmenci ve irtibat numarası 0232 754 45 32 olarak yayınlandı. Son Başvuru Tarihi: 18 Ocak 2020.

Next

İŞKUR kamu işçi alımı ve kurum dışı kamu işçi alımı başvurusu nasıl yapılır?

Işkur kurum dışı

Bademlik mevkii adresindeki irtibat kurmaları gerekmektedir. İlan ile ilgili Belediyede Abdulmenaf Arslan ve iletişim 0472 215 11 90 olarak verilmiştir. İzmir Urla 1 kişi Büro Elemanı alacaktır. İzmir — Kemalpaşa Ulucak Höyük Kazı Başkanlığı 15 İşçi alımı yapacak. Adaylardan koçarlı belediyesi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartı aranacak. Bu ilanlara başvurmak isteyenler öncelikle haberimizi okuması gerekir. Yayımlanmış olan ilanlara göre farklı belediyeler bünyelerindeki işçi personel eksikliğini karşılamak için farklı pozisyonlarda toplamda 194 kişilik boş kadro ile alım yapacaklarını belirttiler.

Next