Hercai fragman. Hercai 27. Bölüm Fragmanı

Hercai Fragman 28. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Son Fragmanı

Hercai fragman

Reyyan yaşamına bu klübede son muverecek? Serhat Tutumluer Hazar Şadoğlu 29 Haziran 1972 Eskişehir doğumlu olan başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitimine başlayıp Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitimini tamamladı. Usta oyuncu son olarak Atv'nin yeni dizisi Hercai'de Azize Aslanbey karakterine hayat vermektedir. Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti İstanbul'dan Midyat'a zengin bir iş adamı olarak gelen Miran Aslanbey, ortaklık için geldiği Nasuh Şadoğlu'ndan çok daha fazlası Reyyan'ı da kendisine eş olarak ister. Yayın hakları size ait olan ve sitemizde yer almasından rahatsız olduğunuz bir içerik yer alıyorsa bizimle iletişime geçmeniz halinde içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır. Hercai dizisinin en yeni fragmanlarına ve haberlerine hızlı bir şekilde trfragman.

Next

Hercai 7. Bölüm 2. Fragmanı

Hercai fragman

Reyyan ile geçirdiği her anda ona daha fazla yakınlaşan Miran kalbi ve aklı arasında gidip gelmektedir. Reyyan Aslanbey'lerin Şadoğlu'na karşı neden kin beslediğini öğrenmek üzere! Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti Azize Aslanbey'in Şadoğulları'nın konağını almak için başlattığı icra sonrasında Reyyan'ın Nasuh dedesinden dayak yemesi sonrasında olanlara daha fazla dayanamayan Miran'ın Reyyan'ı bana verin bütün borçlarınızı sileceğim sözü sonrasında Reyyan'ın bu durum karşısında ne yapacağı büyük merak konusu oldu. Ayda Aksel Azize Aslanbey 31 Ekim 1962 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezundur. Sözü emir, kararları tartışılmaz bir lidere hayat veriyor. Reyyan'ın aşkımı yoksa düşamnlığımı seçeceği büyük merak konusu olurken Miran'ın kendisine verdiği silahı Miran'a doğrultup ateşlemesiyle intikamını alan Reyyan pişmanlık mı yaşayacak. Ama seninde asıl yanacak günlerin gelecek bekle sultan hanım başına neler getirecek anca sultan hanım senin hakkından gelir.

Next

Hercai 27. Bölüm Fragmanı (27 Aralık Cuma)

Hercai fragman

İlk görüşte bir birlerine aşık olan gençlerimiz bir birlerine kavuşmayı başarabilecekler mi? Eylem: Dizi çok güzel ama dizi müzikleri biraz yöreye özgü olsaydı güneydoğu ezgileri olsa içinde köprüdeki şarkı bence diziyle oyuncularla hiç uyuşmuyordu. Üniversite eğitimi sonrasında oyunculuk yönünde eğitim almıştır. Diğer tarafta ise sözde abisine yardım etme bahanesiyle düşmanıyla iş birliği yapan Yaren'i yakalayan babası ne ceza verecek? Gönül'ün yaptıklarına daha fazla dayanamayan ise bütün konağın önünde boşanacağını haykırır. Reyyan'ı, Azat'ı almasıyla birlikte artık Miran'ın da kendisine döneceğine inanan Gönül'ün yeni planı ne olacak? Son olarak ise Hercai dizisinde Nasuh Şadoğlu karakterine hayat vermektedir. En son yine Atv'de ekranlara gelen Nefes Nefese isimli dizide Şakir Ağa karakterine hayat veren usta oyuncu ayrıca Deli Gönül, Aşktan Kaçılmaz, Alev Alev, Reis, Aşk Bir Hayal, Sessiz Fırtına gibi dizilerde rol almıştır.

Next

Hercai 27. Bölüm Fragmanı

Hercai fragman

Miran kendilerinin herkes tarafından öldüklerini düşünmelerini isteyerek Reyyan'ı korumaya çalışır. Annesinin Aslanbeylere gelin gitmek istemediğini öğrenen Miran şimdi ne yapacak? Mantığı ile kalbi arasında kalan Miran bu karmaşandan kurtulup planına sadık kalmayı başarabilecek mi? Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti Miran'dan aldığı evlilik teklifi üzerine kabul etmek için bir şartı olan Reyyan sevdiği adamdan ailesinden almak istediği intikamından vazgeçmesini ister. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Ayrıca Oyunbozan, Kara Ekmek, Diriliş Ertuğrul, Elveda Rumeli, Bir Çocuk Sevdim gibi dizilerde de önemli karakterlere hayat vermiştir. Mardin ve Midyat kadim kentler çok turist çekecek.

Next

Hercai 27. Bölüm Fragmanı

Hercai fragman

Reyyan'ı kurtamayı başaran Miran'ın ise şimdi kalabilecekleri bir yer bulması kalıyor. Cem Karcı'nın yönetmenliğinde çekimlerine başlanan Hercai dizisinde Aslanbey ailesiyle, Şadoğlu ailesinin etkileyici hikâyesi ekrana taşınacak. Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti Reyyan'ı ailesinden korumak için Aslanbeylerin konağına getiren Miran Aslanbey büyük bir şok yaşıyor. Reyyan'ın başa birinin karısı olacağını yüreğine sığdıramayan Miran, Reyyan'ı nasıl alabilecek? Reyyan ile birlikte inanmadığı gerçeklerin peşinde koşarken annesi ile ilgili gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalan Miran ne yapacak? Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti Reyyan her şeyden ve herkesten uzaklaşıp kafasını dinleyebilmek için babasının da yardımıyla Melike'nin köyüne gider fakat Reyyan'a deliler gibi aşık olan Miran onu orada da bulur. Dilşah'ın yüzüğüyle ilgili öğrendiği gerçek Reyyan'ı yıkar.

Next

Hercai Fragman, Yeni Son Bölüm, Dizisi Oyuncuları

Hercai fragman

Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti Sırf intikam almak için dümenden Reyyan ile evlenen Miran planladığı herşeyi yapmış fakat içinde yanıp duran bu intikam ateşi bir türlü dinmek bilmemiştir. Bir çok reklam filmlerinde seslendirme yapan oyuncu 15 yıl boyunca Devlet Tiyatro'sunun kadrolu elemanı olarak görev yapmıştır. Ablasını yanında gören Gül önce rüyasında gördüğü sandığı ablasını gerçekten yanında görünce çok mutlu oluyor. Sitemiz hakkında Görüş, Öneri, Reklam ve Diğer talepleriniz için bizimle mail ile iletişime geçebilirsiniz. Akın Akınözü - Miran Aslanbey 26 yaşındaki genç oyuncu Ankarada doğmuştur. Güzel oyuncu son olarak Star Tv'de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Burcu karakterine hayat vermiştir. Oyuncular: Ebru Şahin Reyyan Şadoğlu , Akın Akınözü Miran Aslanbey , Ayda Aksel Azize Aslanbey , Macit Sonkan Nasuh Şadoğlu , Gülçin Santırcıoğlu Sultan Aslanbey , Serhat Tutumluer Hazar Şadoğlu , Tansu Taşanlar, Oya Unustası, Serdar Özer, Duygu Yetiş Elif Aslanbey , İlay Erkök Yaren , Servet Pandur, Edip Saner, Güneş Hayat Esma , Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan, İnci Şen, Yusuf Bedir Bedirhan.

Next