Gediz elektrik müşteri hizmetleri. Gediz Elektrik Abonelik İşlemleri ve İptali

Gediz Elektrik Müşteri Merkezi Adresleri

Gediz elektrik müşteri hizmetleri

No:213 Narlıdere — İzmir 0232 238 03 00 Nergis Dedebaşı Mah. Evet, yukarıda bahsedilen yeni abonelik işlemi belgeleri ve abonelik iptal belgelerini yanınızda bulundurduğunuz sürece iki işlemi aynı gün içinde ve aynı noktadan halledebilirsiniz. Ayrıca adres ve e-posta bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz: Gediz Elektrik Perakende Satış A. Gediz Elektrik ile abonelik işlemlerinizi yaparken hizmet verilen İzmir ve Manisa illerinden birinde ikamet etmeniz gerekir. Gediz Elektrik Elektrik aboneliğini tamamlamak için ne yapılmalı? Teknik hizmetlerden ayrı yapılan bu hizmetler müşteri merkezleri aracılığı ile yürütülür ve tedarikçilerin sorumluluğudur. İzmir ve Manisa dışı aramalarınız için başka bir numaraları mevcuttur.

Next

Gediz Elektrik Telefon Numaraları

Gediz elektrik müşteri hizmetleri

Çağrı merkezi telefonu İletişim Merkezine 0850 800 0 186 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Dün gediz elektrik ile ilgili yaşanan husumeti sizinle paylaşmıştım. No:57 Akhisar 0236 413 43 59 Alaşehir Yenice Mah. Dikili 0232 671 99 30 Doğanlar 1550 Sok. Telefon ve internet sitesinden verilen hizmetlerin yanısıra, İzmir ve Manisa'da farklı ilçelerde bulunan Müşteri Hizmetleri Merkezleri ile abonelik işlemleri, fatura itirazı ve tarife değişikliği gibi işlemleri gerçekleştirmek mümkündür. Atıf Akın Cad No:1 Demirci Manisa 0236 462 00 44 Gölmarmara Atatürk Mah.

Next

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ

Gediz elektrik müşteri hizmetleri

Bu anlaşma çerçevesinde işlemler devam eder. Yeni evinize taşınmayı beklemeden elektrik abonelik işlemlerine hemen başlamanızı tavsiye ederiz. No: 165-1 Buca 0232 448 12 70 Urla 75. Gediz elektriğin dediğine göre 6 ay ödenmemiş ve kurumun aklı başına 6 ay sonra geliyor ve 6 aya kadar akılları nerdeydi. Tedarikçi şirketlerin fırsatları çok çeşitli promosyonlar ve ödeme kolaylığı gibi fırsatlar olabilmektedir. Gediz Elektrik'in, İzmir ve Manisa illerinde hizmet veren müşteri merkezlerinin açık adreslerini ve yapabileceğiniz işlemleri bulabilirsiniz.

Next

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ

Gediz elektrik müşteri hizmetleri

Bunun dışında abonelik ve fatura gibi müşteri işlemlerini yapabilmek ve serbest tüketiciler için teklif alabilmek için menüden seçim yapabilirsiniz. İzmir ve Manisa illerinde görevli elektrik tedarik şirketi Gediz Elektrik müşteri hizmetleri için sahip olduğu merkezler ve bu merkezlerin adres bilgileri vb. Her geçen gün kendini geliştirmeye, büyümeye, hizmetlerini arttırmaya, personellerini sürekli geliştirmeye ve hizmetlerini kesintisiz sağlamaya devam etmiştir. Bunun yanında ilçenizde elektrik şebekesinde oluşan arızalar, kesintiler ve kaçak elektrik kullanımı ihbarlarını alır ve çözüme ulaştırır. Bu nedenle kısa bir süreliğine Online İşlemler üzerinden hizmet veremeyeceğiz. Başvurumu ne zaman yapmam gerekir? Değerli Müşterilerimiz, Sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için teknolojik altyapımızı yeniliyoruz.

Next

Gediz Elektrik Arıza Telefon Numarası

Gediz elektrik müşteri hizmetleri

Elektriğim ne zaman açılır ve benim üzerime geçer? Bölgede Gediz Elektrik adıyla hizmet veren şirket abonelerine en iyi ve hızlı hizmeti vermek için telefon ve müşteri ilişkileri merkezlerini sitesinden duyurmaktadır. Tesisat numarası faturanın üst bölümünde bulunur. Gelişen teknolojik gelişmeler ve sanayi üretimi ile birlikte birçok alanda elektrik ihtiyacı hayatımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz bir yaşam kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. Gediz Elektrik, bir çok hanenin elektriğini 3 günlük süre tamamlanmadan, aynı gün tamamlamaktadır. Geliştirme çalışmaları devam eden Online Randevu sayfası kısa bir süre içerisinde devreye alınacaktır. Konak İzmir 0232 459 16 23 Manisa Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezleri Ahmetli Zafer Kaplan Sok.

Next

Gediz Elektrik Abonelik İşlemleri ve İptali

Gediz elektrik müşteri hizmetleri

Gediz Elektrik bir Aydem kuruluşu olarak 2013 yılında İzmir, Manisa illerindeki abone ve müşterilerine sürekli, kaliteli ve düşük maliyetli elektrik hizmeti sunmak adına kurulan bir firmadır. İki şirket aynı bünyede bulunmakta ve ortak sosyal medya adreslerini kullanmaktadırlar. Elektriğin müşterilere ulaştırılmasındaki tüm teknik konular dağıtım şirketlerinin sorumluluk alandadır. Müşteri ilişkileri merkezleri abonelikle ilgili fatura sorgulama, ödeme, abonelik başvurusu, iptalı veya devri gibi konularda işlem yapabileceğiniz, sorunlarınızı yetkililerle yüzyüze görüşerek çözüme ulaşatırabileceğiniz noktalardır. Balçova ilçesinde elektrik dağıtım, teknik destek, geliştirme, tamirat vb.

Next