Geča. Štrkovňa Geča

Geča

Geča

Pohľad na obec sa z roka na rok mení. . In 2007, the organization changed its name to Government Employees Health Association. Pribúdajú nové domy aj ľudia, niektorí zas odchádzajú. Geča leží v Košickom kraji na východnom Slovensku v juhovýchodnej časti Košickej kotliny na terasovej plošine Hornádu 12 km od Košíc. In 1964, the company officially became known as the Government Employees Hospital Association. Upozornenie: V mesiacoch december, január, február sa otváracia doba mení.

Next

Štrkovňa Geča

Geča

Z hľadiska administratívno - správneho patrí obec Geča od 1. Víkend a sviatky: zatvorená prevádzka Posledný pracovný deň v mesiaci je prevádzka otvorená do 12. Posledný pracovný deň v mesiaci sú všetky prevádzky otvorené do 12. Strategickým rozmiestnením našich prevádzok sme schopní uspokojiť požiadavky zákazníkov na odber štrkopieskov na celom území Slovenska vrátane dopravy. Búrlivé premeny, dôstojné veľkosti doby v ktorej žijeme, zmenili i našu obec na nepoznanie.

Next

Štrkovňa Geča

Geča

Twenty years later, the company expanded its scope to offer health insurance benefits to federal employees and retirees from all agencies and branches of government. Naša obec má svoju krásnu minulosť aj súčasnosť. Demo of the mail hook pulling a mail bag on Chicago, Burlington and Quincy Railroad 1923 at the Illinois Railway Museum. The contracts with several hundred health insurance plans to provide coverage for more than 8 million federal enrollees and dependents, including retirees. Hádam ani nieto na Slovensku človeka, ktorý by sa nezaujímal o dianie svojej krajiny, mesta či obce.

Next

Štrkovňa Geča

Geča

. . . . .

Next

GEHA

Geča

. . . . .

Next

Geča

Geča

. . . . . .

Next

Geča

Geča

. . . . . . .

Next