Galatasaray forma. Galatasaray 2019

GALATASARAY FORMALARI

Galatasaray forma

Bu konuda maalesef tam bir karmaşa var. Ve o beyazı da neredeyse her zaman kombinasyonsuz giydiğimiz için, beyaz şort sürekli bir yerlerde var olacak. Kupon kodunu kullanabilmeniz için üye girişi yapmalısınız veya kayıt olmalısınız. Ve bu formayı yalnızca adı geçen maçta giydiğimizi düşünürsek, belki de daha fazla görebilirdik o güzelliği. Ligi elemesinde Sion'a karşı içerde giydiğimiz beyazın uzun kollu versiyonunu görüyoruz. Sezon boyu genelde kaotik giden tercihler görüyoruz.

Next

Galatasaray Shop

Galatasaray forma

Parçalı giydiğimiz her maçta kırmızı şort vardı. Bunlar basit meseleler, ama hep böyle yarım-yamalak hâlde kalıyor. Çorap açısından ise pek fazla farklılık yok. Günümüz için geçerli olmasa da, bir dönem bu işlerin nasıl yürüdüğüne dair güzel malumat. Bir de tek renk formalarda yanlarda, hafif öne doğru, ters renkte şeritler mevcut. Hadi geçen sezonki ortadan geçen 'Boğaz' ile yırttı, ama 14-15, 16-17 ve 17-18 beyazlarına bakınca sorunun varlığı gayet açık. İlkinde kırmızı şort, en son 6 maçta da siyah şort giyerek, bir nevi, için ortamı hazırlıyorlar.

Next

Galatasaray Forma Dükkanı

Galatasaray forma

Yıl forması Home forma Away forma 3rd forma 2005-2006 Home forma Away forma 3rd forma 4th forma imzalı 4th forma 2006-2007 Home forma 2. Girdiğiniz miktara en yakın uygun değer düzenlenecektir. Eğer takımın ve kulübün bir kültürü olmasını umursuyorsanız tabii. Bej formayı ilk kez, ağustos ayında Fiorentina ile İtalya'da oynanan hazırlık maçında gördük. Az önce bahsettiğimiz kırmızı forma, sarı ve kırmızı şortla kombinleniyor. O zaten giyme yoğunluğuna göre sıralamış.

Next

2018

Galatasaray forma

Sonuçta daha 2014-15 sezonunda çubuklu giydik, parçalıyı mümkün olduğunca uzun süre giyip, iyice oturtmamız gerekiyor. Yani Avrupa'da kendi sahamızda oynadığımız 4 maçta da asıl kombinasyonumuzu giymedik. Kulübün tahsis ettiği özel araçla maçtan 3 saat önce stada geliriz. Sezon başındaki Süper Kupa'da da Akhisarspor'a karşı beyaz şortlu parçalı giyilmişti. Deplasman formamız, klasik adlandırmanın tersine siyahtı. Bir yerden sonra aklıma kayıt tutmak geldi.

Next

GALATASARAY FORMALARI

Galatasaray forma

Yine de mesela yukarıda değindiğimiz Kayserispor maçı örneği hoş değil. Hoş bir manzara olmadığını vurgulamaya lüzum yok. İçerde sarı da giyiliyor, parçalı da; o dönem için ilerici bir tasarım olarak sayılabilecek, da. Pek umulmadık şekilde kırmızı şort ile kombinlenmişti ve bu konulara kafa yoran futbolseverlerin hoşuna gitti bu manzara. Parçalı, üç şortla da siyah, kırmızı, sarı giyiliyor.

Next

Galatasaray 2019

Galatasaray forma

Maç malzemesi tek tek oyuncuların sıralarına bırakılır. Şahsen birkaç senede bir beyaz yerine başka açık renklerin kullanılmasına olumlu bakıyorum. Ve bu da ana kombinasyonda olduğu şeklinde. Kupada toplam 9 maçta dört kez beyaz, üç kez parçalı biri beyaz şort ve iki kez siyah giyildi. Neredeyse tamamen, şortla aynı oluyor. Bu sezonun formaları, geçen sezonkilerin bir tık rötuşlu versiyonu gibi.

Next