Daf xf 2020. 2020 DAF XF 530

2020 DAF XF 530 FT Space Cab truck with Stas 60m3 Body

Daf xf 2020

Унікальність системи телематики полягає в можливості з'єднання навігації з обміном повідомленнями. Панель приладів оформлена багатше - під алюміній або дерево. Електронні системи EcoRoll і Dynamic Cruise оновили до останніх версій. Задня вісь також зазнала деяких доопрацюванням: передавальне число головної передачі знизили до 2. Потужність двигуна передається на задні колеса через 12 або 16-ступінчасту механічну коробку передач, чи 12, або 16-ступінчасту автоматичну коробку передач виробництва. .

Next

DAF

Daf xf 2020

Двигуни поставлялися з 16-ступінчастою механічною коробкою передач ServoShift з пневмопідсилювачем. Ємність паливного бака має максимум 1500 літрів. Ця функція дозволяє відправляти з транспортної компанії в систему, встановлену на борту вантажного автомобіля, що перебуває у рейсі, найкращий маршрут руху, який може автоматично відображатися на екрані перед водієм. Тягачі з низьким розташуванням опорносцепного пристрої 96 см можуть перевозити в складі автопоїзда, висота якого не перевищує 3 м, вантаж об'ємом до 100 м 3. Виробництво нових вантажівок розпочалося навесні року. На всіх виконаннях ставляться вентильовані дискові гальма спереду і ззаду.

Next

DAF XF 105 V6.9 1.36

Daf xf 2020

Ємність баку з добавкою AdBlue становить 50 або 75 л бака з таким обсягом може вистачити на 4,5 тис. Coloring on the roof to go to is not entirely correct. Окрім обміну повідомленнями та навігації, можливий пошук вкраденого автомобіля, контроль температури вантажу і т. Крім того, на щитку приладів розташувався додатковий стрілочний покажчик рівня добавки AdBlue у «сечовинному» баку. We really appreciate all your comments and critics - they help a lot, in building one of the most complete and diversified Trucking Channels on YouTube! Оновлений тягач отримав змінене оформлення передньої частини, що зробило його більш аеродинамічним. Двигуни призначені для 1 600 000 кілометрів пробігу.

Next

DAF XF

Daf xf 2020

Двигуни поєднуються з новітньою 12-ступінчастою автоматизованою коробкою передач TraXon, або з 16-ступінчастою в якості опції. We will send you a confirmation when your video has been approved and published. Thanks for watching and stay tuned! In our High Definition, 1080p 60fps videos, we take a look at the exterior design, equipment and interior arrangements of the vehicle, so you can receive a general idea and appreciation of a certain brand or model. На автомобілі, призначені для експлуатації по поганих дорогах, встановлюються колісні редуктори. Сідельні тягачі мають колісну формулу 4х2 повна маса - 18 т, у складі автопоїзда - 40 т , 6х2 від 23 до 26 т, у складі автопоїзда - 44 т , 6х4 26 т, у складі автопоїзда - 60 т і 8х4 36 т, у складі автопоїзда - 58 т. Кабіни до цього дня вважаються одними з найбільш комфортних. Інтер'єр був повністю змінений відповідно до тогочасних тенденцій.

Next

2020 DAF XF 530

Daf xf 2020

Колісна база становить від 4,2 до 6,9 м. Тягачі та шасі нового покоління легше попереднього і отримали оновлений дизайн інтер'єру та екстер'єру. Want to share a video with Transportation Nation Network viewers? We added a lot of new parts and replaced the standard texture — Redesigned external model. Нова решітка радіатора крім сучасного дизайну забезпечує найкраще охолодження двигуна і оптимізує повітряні потоки. Колісна база у шасі становить від 4,2 до 6,9 м, у двовісних сідельних тягачів - 3,6 і 3,8 м, у тривісних - від 3,1 до 4,55 м, у чотиривісних - 4,6 м. On our channel we upload daily, one of our original, short 2-4min , walkaround videos of Heavy Trucks, Light Trucks, Tractor Trailers, Busses and all types of commercial vehicles that you can see on the road! Все це дозволило скоротити витрату палива на 7%. Колісна база у двовісних сідельних тягачів дорівнює 3,6 м, у тривісних - від 3,1 до 4,55 м, у чотиривісних - 4,8 м.

Next

3D model daf xf 2020 semi truck

Daf xf 2020

Основним завданням при доопрацюванні двигунів було домогтися зниження робочого діапазону оборотів, щоб отримати кращу в класі ефективність. Attention, before updating the mod, be sure to finish all the shipping and sell the old truck! Термальна ефективність була вдосконалена за допомогою застосування оновлених елементів, таких як поршні і інжектори. . . .

Next