Cp vlaky odchody. Štúrovo

Cp spojenie

Cp vlaky odchody

Naše vlaky spájajú 28 miest a obcí južného Slovenska a vyrážajú v približne hodinových intervaloch. Cestovné poriadky predstavujú prehľadný systém, kde môžete jednoducho hľadať svoje vlakové či autobusové spojenie. Hlavnou výhodou takto zverejnených cestovných poriadkov je rýchlosť, akou sa informácia o vami hľadanom spoji k vám dostane. Hľadáme aktívnych cestujúcich, ktorým sa už nechce nosiť plastové karty v peňaženke alebo platiť hotovosťou za cestovné lístky. Viac informácií o pilotnom projekte nájdeš na Cestovný poriadok online Cestovný poriadok na internete je už dnes bežnou vecou. Aktuálnosť cestovných poriadkov Veľmi dôležitým faktorom cestovných poriadkov na internete je ich aktuálnosť. Presné informácie o cestovných poriadkoch sú totiž to najdôležitejšie, čo je potrebné pred každou cestou zabezpečiť.

Next

Cp spojenie

Cp vlaky odchody

Nie je nič jednoduchšie než si pomocou systému nájsť svoj vlak, autobus či kombináciu obidvoch. Najaktuálnejšie informácie spojené naviac s aktuálnou polohou daného prostriedku, vám výrazne uľahčia cestovanie. Stačí zadať niekoľko informácií ako miesto, kde chcete nastúpiť, miesto kam chcete prísť, dátum a približný čas. Systém vám zobrazí cestovné poriadky pre vašu cestu. Či už doma na počítači, v mobile, jednoducho kdekoľvek, kde je signál. Jednoducho od svojho stola zistíte všetky spoje, ktoré pre svoju cestu potrebujete. Pri hľadaní na internete je takmer nulová pravdepodobnosť, že by ste sa mohli takto zmýliť, pretože sa vám ukážu len tie spoje, ktoré súhlasia s daným vami zadaným dátumom.

Next

Cestovný poriadok Vlaky

Cp vlaky odchody

Ďalším plusom týchto služieb je to, že sú na internete. Vyhľadať spojenie - Cestovné poriadky Zvoľte akým typom dopravy chcete cestovať a kliknite na príslušnú ikonu. Cestovné poriadky sú skrátka pomocníkom na cesty na nezaplatenie. Lístky na si môžete zakúpiť v predajných miestach na staniciach : Braitslava hl. Vyhľadávanie je jednoduché, najprv vyberte požadovaný typ dopravy z ikon uvedených vyššie, potom sa dostanete na stránku s formulárom pre zadávanie detailných údajov pre vyhľadanie spojenia. Za okamžik vidíte všetko, čo potrebujete. Každé oneskorenie máte možnosť ľahko nájsť na internetových stránkach.

Next

Spojenie

Cp vlaky odchody

Ľahko si môžete naplánovať dlhodobé rozsiahle výlety s s množstvom prestupov, ale aj rýchlo zistiť o ktorej hodine daný vlak príde na nástupište v reálnom čase. Cestovné poriadky sú rýchlou, jednoduchou a presnou pomocou pre každého cestovateľa. Či už máte namierené do hlavného mesta, alebo chcete nabrať sily v niektorom z regionálnych termálnych kúpeľov, spoje RegioJet sú vám k dispozícii. Pokiaľ hľadáte spoj priamo napr. Zadajte odkiaľ a kam chcete cestovať, dátum a čas odchodu. Je to okamžite, ako zadáte požiadavku pre hľadanie. V nasledujúcom formulári vyplňte potrebné informácie.

Next

Cestovné poriadky • imhd.sk Bratislava

Cp vlaky odchody

Jednoduchou cestou si môžete nájsť konkrétne autobusy, ktorými plánujete precestovať polovicu republiky, vlaky, alebo nájdete trolejbus, ktorý vás bude každý deň? Do formulára možno pridať prechádzajúce miesta. Internet je dnes dostupný už naozaj takmer každému. Jednoducho, v pokoji svojho domova. Nemusíte nikam volať, nikam chodiť ani nikoho obťažovať. Nikdy nebolo cestovanie také jednoduché ako je teraz. V prípade, že sa v ňom nevyznáte,.

Next

Cestovný poriadok Vlaky

Cp vlaky odchody

. Voliť môžete varianty len pre priame spoje a len vlaky bez povinnej rezervácie. Vyplňte požadované údaje, odošlite formulár a zobrazia sa Vám prehľadné informácie o cestovných poriadkoch. Zaplatiť mobilom v autobuse nebolo nikdy jednoduchšie. Pozrite si náš aktuálny platný od 15. . .

Next

Cestovné poriadky • imhd.sk Bratislava

Cp vlaky odchody

. . . . . .

Next

RegioJet

Cp vlaky odchody

. . . . . .

Next