Benim tatlı yalanım. Benim Tatlı Yalanım Son Bölüm izle & Benim Tatlı Yalanım Dizisi izle

Benim Tatlı Yalanım 13.Bölüm izle

Benim tatlı yalanım

Her şey yolunda giderken Nejat, Yılın Genç İş İnsanı ödülüne aday gösterilir. Lavinya Ünlüer as Kayra Lavinya was born in Istanbul in 2011. Her father tells her sweet lies not to worry about her mother. In the lives of Suna's Nejat and Kayra, Nejat and Kayra's lives change. Kayra ile eğlenceli bir hayat mücadelesine girişir.

Next

Benim Tatlı Yalanım 2. Bölüm

Benim tatlı yalanım

BenimTatlıYalanım YouTube kanalına Abone olmak için linke tıklayabilirsiniz. Benim Tatlı Yalanım YouTube kanalına Abone olmak için linke tıklayabilirsiniz. He also received acting trainings at Üjdat Gezen Art Center. The first phenomenon in the fun video upload program called Vine, Aslı, started his acting career with the Love Me like this series. Yayın hayatına Posts navigation Benim Tatlı Yalanım da giyilen kıyafetler ve sponsorlarını sürekli olarak güncelleyerek eklemeye devam ediyoruz. Aslı Bekiroğlu kıyafetleri en fazla dikkat çeken oyuncudur.

Next

Benim Tatlı Yalanım Fragman, Yeni Son Bölüm, Dizisi Oyuncuları

Benim tatlı yalanım

Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu paylaşıyor. Series fans are curiously searching for the new episode trailer. Aşık ikili aldıkları bu evlenme kararlarını sevdikleri herkes ile paylaşmak istiyorlar fakat önlerinde bir de engel bulunmaktadır. Tv yayını bittikten hemen sonra youtube ya da kendi resmi kanalında yayınlanmadan önce son bölüm tek parça olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Bölüm Final izle Özet: Benim Tatlı Yalanım 28. Benim Tatlı Yalanım yeni fragmanda; Kayra, Sunaya ben şimdi sana ne diyeceğim? Sizden gelen istek ve şikayetler doğrultusunda sitemizi güncelliyoruz.

Next

Benim Tatlı Yalanım (My Sweet Lie) Synopsis And Cast: Turkish Drama

Benim tatlı yalanım

The beautiful actress finally gave life to the Tuba character in the birds of the Poultry series and proved how well she played the evil female character. Kayra will be the daughter of the rich businessman Nejat. Where is Benim Tatlı Yalanım My Sweet Lie being taken? Sizler bu film yada dizileri kaliteli bir şekilde mek istiyorsunuz hemen aklınıza bizim sitemizin geleceğini biliyoruz, çünkü binlerce site var ama reklamlarla dolu belki. Bölüm Dizi Kıyafetleri Benim Tatlı Yalanım 16. Benim Tatlı Yalanım My sweet lies Synopsis And Cast: Turkish Drama All Episodes of Benim Tatlı Yalanım Episode 30 Cast of Benim Tatlı Yalanım Furkan Palalı as Nejat Furkan Palalı was born on October 27, 1986 in Konya. A Istanbul tale is one of the most important screen experiences. En yakın arkadaşınız yada sevgilinizle beraber oturup Full hd filmleri izleyebileceksiniz.

Next

Benim Tatlı Yalanım Son Bölüm izle & Benim Tatlı Yalanım Dizisi izle

Benim tatlı yalanım

O3 Medya hakkında daha çok bilgi almak için linke tıklayarak O3 Medya Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Genç oyuncular ve deneyim oyuncuların birleştiği dizinin final bölümü 28 Aralık cumartesi günü saat 28:00'da yayınlanacaktır. Sadi Celil Cengiz Samet , 1986 Samsun doğumlu olan oyuncu, Eğitimini İstanbul Üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Suna is beautiful and also a fun girl. Zaman geçtikçe belkide sitemize aşık olacaksınız bu kadar iddia ediyoruz. Sitemiz hakkında Görüş, Öneri, Reklam ve Diğer talepleriniz için bizimle mail ile iletişime geçebilirsiniz.

Next

Benim Tatlı Yalanım 28.Bölüm Final izle Full

Benim tatlı yalanım

Benim Tatlı Yalanım Son Bölüm Elbise Markaları Seuna ve Nejat Benim Tatlı Yalanım Suna Gelinlik Markası Benim Tatlı Yalanım 26. But as Kayra Lavinya Ünlüer grows, these lies become inextricable. Ancak, bu o kadar da kolay olmayacaktı. But as she grows, these lies become inextrexable. Benim Tatlı Yalanım Elbiseleri için sitemizde bizi takip etmeye devam ediniz. Benim Tatlı Yalanım Kıyafetleri yayınlanmaya devam edecektir.

Next