Bank pekao poznań. Bank Pekao w Poznań

Pekao SA

Bank pekao poznań

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Przyjmuję do wiadomości, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Głogowska 26 60-734 Poznań tel: 61 864-59-01 fax: 61 864-59-02 V Oddział w Poznaniu, Filia 3 w Poznaniu Ul. Obsługuje ponad 5,5 mln klientów detalicznych. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do znalezienia i skontaktowania się z oddziałem oddziałem banku Bank Pekao znajdującym się przy Ul.

Next

Bank Pekao SA Poznań, ul.św. Marcin 52/56

Bank pekao poznań

Potwierdzam zapoznanie się z informacją administratora danych. Pracowników, kilkukrotnie został wyróżniony prestiżowym tytułem Top Employers. Słowiańska 53c 61-664 Poznań tel: 61 828-02-15 fax: 61 828-03-38 Oddział w Poznaniu Pl. Obornicka 337 60-689 Poznań tel: 61 827-11-04 fax: 61 827-11-01 V Oddział w Poznaniu, Filia nr 4 w Poznaniu Ul. Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul.

Next

Bank Pekao S.A.

Bank pekao poznań

Prawa osoby, której dane dotyczą Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; sprzeciwu wobec przetwarzania, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług Banku - prawnie uzasadniony interes Banku 2. Jeżeli nie wyrażasz zgody — zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dane kontaktowe Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: , , telefonicznie pod numerem 801 365 365, 22 59 12 232 lub pisemnie: Bank Pekao S. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Next

Godziny otwarcia Bank Pekao, pko sa Poznań

Bank pekao poznań

Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę np. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług podmiotów trzecich podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy - Twoja dobrowolna zgoda 3. Solidarności 46 61-696 Poznań tel: 61 829-93-00 fax: 61 829-93-03 V Oddział w Poznaniu, Filia 2 w Poznaniu Os. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania Dane przetwarzane są w celu wypełnienia prawnie uzasadnionych interesów administratora danych związanych ze świadczeniem usług przez Bank. Górna Wilda 95 w Poznań oraz o jego godzinach otwarcia i zamknięcia.

Next

Bank Pekao S.A. zatrudnia na stanowisko Analityk biznesowy w Poznań, PL

Bank pekao poznań

Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Godziny otwarcia Bank Pekao w Poznań O godzinach otwarcia decyduje indywidualnie każdy oddział, sprawdź godziny otwarcia interesującego cię oddziału. Cylex nie ponosi zatem odpowiedzialności za aktualność, poprawność, kompletność, wiarygodność oraz jakość danych. W razie pytań, prosimy o kontakt z naszym serwisem klienta. Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Placówka Partnerska nr 5632791 Piłsudskiego 17, Oborniki ok. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w naszej informacji.

Next

Bank Pekao SA Poznań, ul.św. Marcin 52/56

Bank pekao poznań

Kliknij następujący link, aby uzyskać więcej informacji o. Więcej informacji o usługach i produktach oferowanych przez ten oddział znajdziesz pod adresem. Bank Pekao oferuje także produkty finansowe, obsługę nieruchomości, kredyty, pożyczki hipoteczne, konta oszczędnościowe i osobiste konta oszczędnościowe, które mogą pasować od twoich interesów i sytuacji. Dane kontaktowe Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email info pekao. Grunwaldzka 21 60-783 Poznań tel: 61 864-40-66, 864-40-62 fax: 61 864-40-75 Oddział w Poznaniu Ul. Usługi Banku - niezbędność przetwarzania danych osobowych do wykonania umowy 4.

Next

PKO BP Poznań

Bank pekao poznań

Dane kontaktowe wskazane są wyżej. W Poznaniu działa 16 oddziału banku i 26 bankomatów banku Bank Pekao S. W związku z korzystaniem z serwisu przetwarzamy również dane osobowe. Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych Administrator danych Bank Polska Kasa Opieki S. Grunwaldzka 165 60-322 Poznań tel: 61 860-03-03 fax: 61 860-03-06 Oddział w Poznaniu Ul. Lista wszystkich oddziałów i bankomatów Bank Pekao w Poznań Znajdź najbliższy oddziałów Bank Pekao w Poznań i uzyskaj dostęp do wszystkich informacji o kontaktach, dostępnych bankomatach, sprawdź godziny otwarcia i uzyskaj telefoniczną obsługę klienta. Pozostałe cele - Uzasadniony interes Banku Odbiorcy danych Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa Podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy.

Next