Auto jarov. HONDA na Jarově

HONDA moto na Jarově

Auto jarov

Konektivita Vzdálený přístup- zamčení a odemčení. Nový způsob ovládání vašeho vozu prostřednictvím propojení vozu a vašeho chytrého telefonu. S Autosalonem zánovních vozidel jsme povýšili prodej ojetých vozidel na úroveň prodeje nových. Větší světlá výška poskytuje lepší výhled na okolí, usnadňuje nastupování a doplňuje robustní design s ocharnnými doplňky nárazníků a prahů. Zastavená plocha obou našich salonů je více než 5400 m 2! Jako první autosalon značky Audi v České republice prezentuje vozidla na dvou vnitřních podlažích a kryté střešní ploše. Certifikovaný prodejní tým Volkswagen Vám zajistí přístup odpovídající značce a Vy máte možnost vyzkoušet a vybrat si vůz dle Vašich představ.

Next

AUTO JAROV, s.r.o.

Auto jarov

. Poskytneme Vám individuální přístup, který odpovídá našim kvalitám. Díky silnému zázemí centrály na Jarově dokáže autosalon zajistit služby ve špičkové kvalitě. Dílny pro jednotlivé značky jsou vybaveny nejmodernější špičkovou servisní technikou. Velká péče je věnována servisnímu zázemí, které svou kapacitou pojme až 200 zakázek denně. Salon Audi je také nejmodernější koncept.

Next

AUTO JAROV KUNRATICE

Auto jarov

Přijďte se přesvědčit o kvalitách našich služeb včetně poprodejního servisu Audi. Vaše děti mají k dispozici na showroomu Volkswagen dětský koutek a pro Vás je od pondělí do pátku otevřen Denní bar. Díky velikosti našeho prodejního zázemí Volkswagen si u nás můžete vybrat z velmi široké a pestré nabídky skladových vozů. Všechna tato zánovní vozidla jsou vystavená na zastřešené ploše, kde si je můžete prohlédnout a vyzkoušet. Slavnostní otevření salonu proběhlo 1. Atraktivní ergonomie interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály. V roce 2012 zahájila stavbu své nové pobočky v Praze 4 - Kunraticích.

Next

Největší obchodní dům automobilů v ČR

Auto jarov

Nedělejte si starosti s tím, kde jste nechali svůj vůz na velkém parkovišti nebo v neznánmém městě. K naší celkové nabídce patří samozřejmě také prodej značkových doplňků Volkswagen a módy. Na jednom místě zde pro Vás máme veškeré služby spojené s prodejem nových a ojetých vozidel, asistenci, servisní zázemí či další poprodejní služby. Dalším unikátem je exkluzivní prodejní koncept Audi Sport, který slouží zákazníkům, kteří mají zájem o vysokovýkonné sportovní vozy. Přijďte se přesvědčit o kvalitách našich služeb včetně poprodejního servisu Volkswagen. Salon Volkswagen je nejmodernější koncept, který odpovídá nejvyšším kvalitativním požadavkům.

Next

Audi na Jarově

Auto jarov

Dolní část ukrává tlumená dálková, obrysová, rohová a mlhová světla. Postupem času přidala do svého portfolia také nekoncernovou značku Honda a její prodej vozů, motocyklů, motorových strojů a zahradní techniky. Inovační světlomety typickéhop krystalického designu škoda vypůjčují čelní části jedinečný vzhled. Vaše děti mají během prohlídky k dispozici na showroomu Audi dětský koutek a pro Vás je od pondělí do pátku otevřen Denní bar. Věříme že pro Vás výběr vozu v našem prostředí bude velmi příjemný.

Next

Audi na Jarově

Auto jarov

Nabízíme Vám vozidla do 2 let stáří s maximálně najetými 50 tisíci kilometry. Certifikovaný prodejní tým Vám zajistí individuální přístup odpovídající této luxusní značce Audi. K naší celkové nabídce Audi patří samozřejmě prodej značkových doplňků a módy. Vnitřní se sebedůvěra Síla a odvaha vždy vychází zevnitř. Kunratická pobočka se zaměřuje především na individuální přístup ke svým zákazníkům, kterým chce poskytovat komplexní asistenci a poradenství. .

Next