Apple kimliği oluştur. Apple Kimliği Nedir? Apple Kimliği Değiştirme ve Apple Kimliği Oluşturma

Apple kimliği Nedir? Apple kimliği Ne demek?

Apple kimliği oluştur

Bu mailin gelmesi minimum 5 dakika, maksimum 2 saattir. Apple İos hesap ve oturum açma işlemleri hakkında temel bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz. Apple, hesabınızı silmecen önce güvenliğiniz için doğrulama işlemi başlatacaktır. Daha sonra karşınıza çıkacak olan formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Apple Kullanım Koşulları ve Apple Müşteri Gizlilik Politikasını okuyarak okudum kutucuğunu işaretlemeli ve Apple Kimliği oluştur butonuna tıklamalısınız. Apple Online Store'dan ürün satın alabilir, 4. Kredi kartıma kadar hepsini onayladım.

Next

Apple Kimliği Oluşturma Resimli Anlatım

Apple kimliği oluştur

İcloud hesabınızı unutmanız halinde o hesabınızla ilgili işlemlerinizi makalemizi inceleyip kontrollerinizi sağlayabilirsiniz. Apple ürünlerine sahipseniz ve bu ürünlerin özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız, bu kimliğe sahip olmanız gerekmektedir, ücretsiz olarak açabileceğiniz bu hesap ile tüm Apple hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Söz veriyoruz asla spam yapmayacağız. Cihazınızdan eğer Apple kimliği oluşturamazsanız, bilgisayardan appleid. Çıkış yaptıktan sonra beliren Giriş Yap butonunu kullanarak yeni Apple kimliğinizle oturumunuzu açabilirsiniz. Apple Kimliği Silme Apple Kimliğinizle İlişkili Cihazlar Nasıl Kaldırılır? Daha önceden sıfır bir cihazda Apple kimliği olmaz tabii ki ancak ihtimaller doğrultusunda ikinci el bir apple cihazı için de kimlik gerekebilir.

Next

Apple Kimliği Silme İşlemi Nasıl Yapılır? İşte Cevabı!

Apple kimliği oluştur

Doğrulama işleminin tamamlanması yedi güne kadar sürebilir. Ayrıca da Apple kimliği oluşturabilirsiniz. Daha önceden kimlik almak için kullandığınız mail adresleri geçersizdir. Bunlar oyunlar, , mobil yazılımlar, , sektörel haberler ve gündemleri gibi güncel ve kaliteli içeriklerdir. Apple Kimliğinizle İlişkili Cihazları Silin 1 Öncelikle adresine gidin.

Next

Apple Cihazlarda Ücretsiz Apple Kimliği Oluşturma

Apple kimliği oluştur

Apple Kimliğinizi silmeden önce muhakkak tüm cihazlarınızdan çıkış yapın. Halbuki hepsini doğru giriyorum ne yapmam gerekiyor? Her Apple cihazın bir kimliği olduğu gibi, bu kimlikler olmadan App Store, iCloud, iTunes Store, FaceTime veya iMessage gibi bir çok uygulamaya erişemezsiniz. Apple hesabı nasıl oluşturulur nasıl yapılır? Apple kimliğinizin kullanıcı adı olarak geçerli bir e-posta adresi. Bu cihazlarınız akıllı telefon, Macbook yada İpad olabilir, bu cihazlarınızın içerisinde bulunan içeriklerinizi depolayabileceğiniz iCloud'u kullanabilmeniz, cihazlarınız için App Store'dan uygulama indirebileceğiniz, İtunes Store'dan veya film satın alabileceğiniz ve Apple cihazınız ile yaptığınız herşey için kullabileceğiniz bir oturum açma kimliğidir. Sinir oluyorum Appleın bu şekilde hesapları zorunlu kılmasına.

Next

Apple Kimliği Oluşturma Resimli Anlatım

Apple kimliği oluştur

Apple kimliği ile neler yapabilirsiniz? Apple kimliğiniz giriş bilgileriniz; kullanıcı adınız: kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresiniz. Apple kimliği oluşturma için sadece ihtiyacınız olan şey geçerli ve doğrulanmış bir posta e- adresine sahip olmanızdır. Açılan sayfadaki bilgileri aşağıdaki şekilde doldurabilirsiniz. Apple Kimliği yada Apple Id; Apple markalı cihazlarınız ile yaptığınız herşey için kullabileceğiniz bir oturum açma kimliğidir. Güçlü bir parola Apple politikası:Parolanız sekiz veya daha fazla karakterden oluşmalıdır. Bütün Apple servislerine oluşturacağınız Apple Kimliği ile erişebilirsiniz. Artık girmiş olduğunuz e-mail adresi ve şifreyle tüm Apple cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

Next

iPhone'da yeni Apple kimliği oluşturma

Apple kimliği oluştur

Eğer bir İphone kullanıcısı iseniz ve daha öncesinde herhangi bir İcloud hesabınız yoksa yapılması gereken işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. SihirliElma e-Bülten SihirliElma e-Bültenine abone olarak gelişmeleri takip edebilir, sizler için seçtiğimiz içerikleri e-posta kutunuza alabilirsiniz. Apple Kimliği Oluşturma, İcloud Hesabı Oluşturma, Apple Hesabı Nasıl Oluşturulur? Bu kod, Apple Desteği ile iletişim kurmanız gerekirse, kimliğinizi doğrulamak için sizden talep edilecektir. Kendinize yeni bir Apple kimliği oluşturabilmek için deneyebileceğiniz farklı yollar. Apple, güvenlik için tüm silme taleplerini doğruladıklarını ve bu işlemin yeni gün kadar sürebileceğinizi belirtiyor ve ekliyor; doğrulama devam ederken hesabınız etkin kalacak.

Next

Apple Kimliği Nedir? Apple Kimliği Değiştirme ve Apple Kimliği Oluşturma

Apple kimliği oluştur

Ardından aynı ekran üzerinde doğum tarihiniz, ünvan, ad, soyad, adres, posta kodu, telefon ve şehir girmeniz gerekecek. Apple kimliğinizi almak için önce sayfaya giriş yapmalısınız. Ancak Apple yaptığı güncelleme sayesinde artık kredi kartına gerek kalmadan kimlik oluşturabiliyorsunuz. Kredi kartı numaranızı girmek istemiyorsanız hiçbiri seçeneğini seçerek devam edebilirsiniz. Tüm cihazlarınız kaldırılıncaya kadar 4. Apple eko sisteminde yeni misiniz? Biz, kolay ve en pratik yöntem olan Apple Kimliğinizi Yönetin sayfasını kullanacağız. Apple Kimliği silme işlemini iptal etmek için Apple Destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Next

Apple Kimliği Oluşturma Resimli Anlatım

Apple kimliği oluştur

Yeni bir Apple cihazı aldığınızda kullanabilmek için Apple kimliği oluşturmanız gerekir. Tüm Apple servislerinde kimlik değişimi için aynı yöntemi kullanmanız yeterli olacaktır. Yani zorunlu olarak bu kimliği oluşturmanız gerekir. Apple kayıt olma telefon için kimlik almak için ne yapmalıyım? Apple Kimliği açarken kullandığınız mail hesabınıza, Apple tarafından hesabınızı doğrulamak için aktifleştirme e-postası gelecek. Apple kimliği oluşturma formunda diğer alanları da doğru bir şekilde tamamlayın ve formu kaydedin, daha sonra kaydolurken verdiğiniz e-posta adresine giriş yaparak, gelen doğrulama e-postasın da bulunan linke tıklayarak hesabınızı doğrulayın.

Next