Antik city bike kosice. Internet

Antik CityBike ::

Antik city bike kosice

According to Igor Kolla, the project is likely to be launched in May next year. Dlhodobé používanie pre občanov mesta je podporované nízkym mesačným poplatkom 10 euro. The use of bikesharing is simple and consists of several steps. V historickom centre bude navyše k dispozícii aj 25 elektro bicyklov. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek nové články, reklamné správy po dobu max. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona. Technické vybavenie Na predných aj zadných kolesách má hydraulické kotúčové brzdy Tektro a poteší aj prehadzovačka Shimano Nexus.

Next

Bikesharing in Košice started ::

Antik city bike kosice

While one of the project divisions has been dealing with public transport, our company has been developing a platform for a network of charging stations for the city, bike sharing being an integral part of it. It needs a contribution of 50 thousand euros a year from the city, though. Jednorázový vratný depozit je 50 euro. Portal provides information about statutory areas of responsibility in competency of bureau. Together, there should be around 1000 bikes in Košice. To support long-term bicycle use in the city, however, the company will give the citizens of Košice the option of paying a low monthly fee of 10 euros, combined with a one-off refundable deposit of 50 euros.

Next

Antik SmartCity Bike Biely 240W

Antik city bike kosice

Torzný snímač sleduje, ako usilovne šliapete do pedálov, a podľa toho aj motor zaberá. V prvej etape investuje viac ako 600 tisíc euro do nákupu 800 špeciálne navrhnutých bicyklov, celkovo ich plánuje nasadiť viac ako 2000. . There are currently 350 bikes available. There will be a further two increments added to these bicycles. Prvá polhodina prenájmu v hraniciach mesta bude úplne zadarmo, prvá hodina za euro a mesiac prenájmu vyjde na 10 euro.

Next

Výskúšali sme!

Antik city bike kosice

To facilitate easier public transport, the Chinese government has recently provided funding for the development of bike sharing. Stav batérie ­zobrazuje displej s riadiacou jednotkou. The system automatically unlocks the jaw on the rear wheel and you can cycle. Antik Telecom použil pre projekt bikesharingu odborné skúsenosti , ktorý dlhodobo analyzoval najúspešnejšie modely bikesharingu pre celom svete. Investícia počíta aj s 200 stojanmi na bicykle, ktoré Antik bezplatne ponúka verejným inštitúciám aj vlastníkom komerčných nehnuteľností, ktorí budú mať záujem o lepší komfort pre svojich klientov.

Next

Antik SmartCity Bike Cierny 350W

Antik city bike kosice

Content of the pages is in responsibility of employees of particular sections. Výrobca vybavil zariadenie nemeckým motorom Bosch so štyrmi stupňami výkonu. Najväčší poskytovateľ telekomunikačných služieb na východe Slovenska predstavil v minulom týždni mestu Košice svoj návrh riešenia požičiavania bicyklov na území mesta, tzv. Bicycles can be rented and returned in any district. Keďže sa ľahko zmestí do auta, je ideálnym spoločníkom na dovolenkách, na ceste do práce či do školy.

Next

Antik SmartCity Bike Cierny 350W

Antik city bike kosice

Projekt očakáva participáciu mesta vo výške 50 tisíc euro ročne a komunikačnú podporu pri organizácii statickej dopravy. Please send any comments you might have at webmaster kosice. Umožňuje mu šliapať iba vlastnou silou alebo si nechať pomáhať elektromotorom. Pritom aplikácia v smartfóne občanovi vyhľadá najbližší voľný bicykel podľa aktuálnej polohy, rezervuje ho a umožní zaplatiť predplatné. You can see a brief video of this service. O premiestnenie na viac ako 100 tzv.

Next

Antik SmartCity Bike Cierny 350W

Antik city bike kosice

The operator, company Antik, offers three ways how to rent a bike, which differ in the way of billing. Bicykel má takisto predné odpruženie, ktoré eliminuje menšie nerovnosti na ceste, takže jazda je plynulá, čo pomáha šetriť kĺby jazdca. Len veľký objem v kombinácii s inteligentným softvérom pre alokáciu bicyklov dokáže zabezpečiť, aby sa cestujúci na bicykel mohli spoľahnúť a mohli ho zvážiť ako trvalú alternatívnu formu miestnej prepravy. Bicykel je možné vrátiť priamo na mieste ukončenia jazdy bez hľadania stanoviska. You need to own a smartphone and download the free app called Antik City Bike. Antik CityBike offers a modern bikesharing platform that will combine high accessibility of bicycles with convenient fees for people who only use bicycles occasionally — 30 minutes free of charge for every 24 hours. The minimum credit per ride is one euro.

Next