Ankara karapürçek su kesintisi. Altındağ Su Kesintisi

Su Kesintisi 23 Ocak 2020 Ankara'da sular ne zaman gelecek? ASKİ

Ankara karapürçek su kesintisi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkentte 1 Ağustos Çarşamba gününden başlamak üzere 2 gün arayla 2 gün su kesintisi uygulanacağını açıkladı. İlk gününde yoğun ilgi gören festival renkli görüntülere sahne oldu. Arızadan etkilenen bölgeler : Güneşevler Mahallesi. İşte 23 Ocak 2020 Perşembe günü Ankara'da su kesintisi yapılacak ilçe ve mahalleler. Ankara su kesintisi arama motorunda yoðun olarak araþtýrýlan konular arasýnda girdi.

Next

Ankara’da Su Kesintisi

Ankara karapürçek su kesintisi

Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Altındağ'da Çarşamba günü su verilemeyecek mahalleler şöyle: , Alemdağ, , Çamlık, , Beşikkaya, Ferudun Çelik, Engürü, Yavuz Selim, Efe, Yılmazlar, , Hayri Akmanlar, Candarlı, , Yiğitler, , Atıfbey, Doğan Şehir ve Kartallar Mahallelerinin tamamı ve , , Yamaç Mahalleleri ve sitelerin üst kısımları ile Önder Bayram Sokak üst kısmı ve Mahallelerinin bir kısmı. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Çankaya: Ellinciyıl Mahallesi, Fakülteliler Mahallesi, Ertuğrulgazi Mahallesi ve civarı. Ankara Su Kesintisi 2020, 23 Ocak 2020 Ankara su kesintisi! Bunun için bu sayfayı takip eden mamaklılar, yaşanan su arıza ve kesintileri hakkında bilgi sahibi oluyor.

Next

ASKİ Ankara Altındağ 13.12.2019 11:25 Tarihli Su Kesintisi

Ankara karapürçek su kesintisi

Arıza bilgileri Başkent Elektrik Dağıtım A. Su kesintisinin nedeni : Başpınar mahallesi 1178 sk no 4 önündeki su arızasından dolayı su kesintisi yapıldı. Ana boru hattının patlaması üzerine Başkent'te birçok ilçede sular kesildi; hayat felç oldu. Sayılabilen nüfusunun 700 bine yaklaştığı söylenmektedir. Plansız su arızaları genelde beklenmeyen durumlarda birden oluşur, haberini yayınlamamız zaman alabilir.

Next

Su Kesintisi 23 Ocak 2020 Ankara'da sular ne zaman gelecek? ASKİ

Ankara karapürçek su kesintisi

Gökçek, su kesintisinin maksimum 5 ay süreceğini söyledi. Arızanın yaklaşık olarak 4 saat sürmesi bekleniyor. Yapılan açıklamaya göre su kesintilerinin yaşandığı bölgeler şöyle: Yenimahalle: Demet Lale 1, 2, 3, 4, 5. Arızadan etkilenen bölgeler : Bağlum Karşiyaka Mh Bağlim Karakaya Mh Bağlum Hi̇sar Mh Ci̇vari. Sektör öncüleri ve üçüncü nesil kahve akımını barındıran festivalde, dört gün boyunca birbirinden renkli ve lezzetli aktiviteler yer alacak. Kesintinin nedeni : Yıldızevler Mahallesi 736 Sokak içerisinde oluşan ani arızadan kaynaklı su kesintisi yaşanmaktadır.

Next

Öveçlerde Su Kesintisi Ankara Akderede Su Kesintisi

Ankara karapürçek su kesintisi

İlçe ilçe, sokak sokak su kesintisi yaşanan yerler listesi. Arızadan etkilenen bölgeler : Beşşikkaya Mahalesinin Bir Kısmı. Su kesintileri gören vatandaþlar 20 Kasým Ankara'da sular ne zaman gelecek? Festival tadında geçen organizasyonda; tüm kahve ve çikolata tutkunları bir araya geldi. Tabii bu kadar merkezde olması 1 milyonu bulan nüfusunun kat kat daha fazla kişiye hizmet etmesi demek oluyor. Festival Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek. Gölbaþý, Çubuk, Mamak, Keçiöree gibi belli bölgelerde su kesintisi yaþanýyor.

Next

ASKİ Ankara Altındağ 21.01.2020 08:00 Tarihli Su Kesintisi

Ankara karapürçek su kesintisi

Arızalardan kaynaklanan veya altyapı çalışmaları nedeni ile kesilen suların ne zaman geleceği bilgisini vatandaşlarla paylaşmaktadır. Haber Ankara olarak, su kesintilerinin yaşandığı bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızı tedbirli olmaları konusunda uyarıyoruz. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara. Başkent Ankara'da İvedik metro istasyonunun bitişiğindeki yol, yoğun yağış sonrası çökmüş; ana su borusu patlayarak birçok yer sular altında kalmıştı. Altınpark Caddesi'nde içme suyu şebeke bağlantı çalışmaları nedeniyle, 4 Kasım Perşembe günü 08. Yetkililer, arıza giderilme saatinin ev veya işyeri konumuna göre birkaç saat kadar farklılık gösterebileceğini ifade ettiler. Kubilay ve Yükseltepe Mahalleleri ile Esertepe Mahallesi üst kodları.

Next