Aşk yüzünden sözleri. Aydilge

Aydilge

Aşk yüzünden sözleri

Güzellik tende değil gülüm, yürekte ateş ister. Yerli ve yabancı şarkı sözlerini, sanatçıların biyografilerini, şarkı sözü notalarını, müzik haberlerini, akor-tab bilgilerini ve popüler şarkıların çevirilerini 'te bulabilrisiniz. Bakarsak, Aydilge ft Halil Sezai Aşk Yüzünden sözleri hem duygusal hemde hareketli tarzda karşımıza çıkıyor. Sen tek mutlu ol başka arzum yok bense seni unutamıyorum. Okulda çalışmaya alışırken, hayatta alışmaya çalışmak gerek.

Next

Aydilge & Halil Sezai Aşk Yüzünden Şarkı Sözleri

Aşk yüzünden sözleri

Hoş olam ya olmayayım, o yar benim kime ne! Yine kendi kendime sormadan duramadım, niye seni böyle istiyorum diye bulamadım. Güncellenmiş şarkılı aşk sözleri içerikte daha önce yayınlanmamış en yeni şarkı sözlerini resimli bir şekilde sıralanmıştır. Bazı şarkılar dilimize takılır, nakaratını söyler dururuz ama sözlerinin gerisini unuturuz. Ben derim utanma iftihar et, sevmeyenler utansın. Benim can yaramı sarmak için çünkü derin bir nefes ki aşk sana benzer Çok seneler geçti senden sonra Ben hep yalancı aşklar yaşadım Hiçbir zaman ölmeyen şarkılar gibi Ben hiç seni unutmadım. Ve aşk şimdi çok uzakta uyuyan bir çocuğun kalbidir ve şimdi bir kalbi bir bedenden ayırıp gitmenin tam vaktidir. Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık, hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık.

Next

Şarkılardan Aşk Sözleri, Aşk Dolu Şarkı Sözleri

Aşk yüzünden sözleri

Bir ağlarım bir gülerim, sanma senden vazgeçerim, alışamam inan yokluğuna. Aşksızlığa mahkum edildiyse, bu dünya yansın Gel gel berü ki savm u salatin kazası var, sensiz geçen zaman-ı hayatın kazası yok. Buna rağmen sosyal medyada gündeme gelen Aydilge ft Halil Sezai Aşk Yüzünden şarkı sözleri ve şarkının dinleme bağlantıları da karşımıza çıkmış oldu. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız. Baktığımız zaman özellikle bu yılın başında ikilinin düet haberleri karşımıza çıkmıştı. Senden ayrı günlerimi, sana nasıl anlatsam ki. Resimli Aşk Sözleri Şarkılı Aşk Sözleri Sevdadandır, sevdadandır dedi annem, aldırma, gel yanıma.

Next

Şarkılardan Aşk Sözleri, Aşk Dolu Şarkı Sözleri

Aşk yüzünden sözleri

Yürekli olmadan, meydan okumadan, yaşanmaz aşk. Bazı şarkı sözleri öyle değerli ki, en büyük şiirler kadar etki bırakıyor dinleyende. O yaşlı gözlerine o yalan sözlerine kanma arkadaş. En derinden, en derinden ben Kalbimden düşen yazlar Kışa döndü, sokaklar kar Kırıldıkça keser camlar Senin de cam bir kalbin var Yandı canım, biter mi yakanlar? Sofular haram demişler, bu aşkın şarabına, ben doldurur, ben içerim, günah benim kime ne? Bende yine de aşkın var Ben vurulduğum yerlerden, yaralanmış izlerden Yorgunum ezelden, aşk yüzünden aşk yüzünden ben Vurulduğum yerlerden, yaralanmış izlerden Kim sever içinden? Aşk Dolu Şarkı Sözleri İki kelime yetiyor seni seven kalbi kırmaya, sonra roman yazsan ne fayda… Halil Sezai Yaşarken ben içimde bir ceset yarattım. Ruh bedenden ayrılıyor çekimine girdim, bir kere daha yandım ama canım gördüğüme sevindim.

Next

Aydilge & Halil Sezai Aşk Yüzünden

Aşk yüzünden sözleri

Öyle yürekten seviyorsan, aklı başından atacaksın, kimi yanında arıyorsan, önce içinde bulacaksın. Allah öldürür dünyadan alır, sen beni öldürdün hayatta bıraktın. Kestiğim ümitlerden yelkenler yaptım ama yokluğunda ne gidebildim, ne de kaldım. Bende yine de aşkın var Ben vurulduğum yerlerden, yaralanmış izlerden Yorgunum ezelden, aşk yüzünden aşk yüzünden ben Vurulduğum yerlerden, yaralanmış izlerden Kim sever Içinden? Her yerde aranan Aydilge — Halil Sezai Aşk Yüzünden şarkı sözlerini de siz takipçilerimizle paylaşıyoruz! Elimle içtim derdin zehrini, hata benim, günah benim, suç benim. Senin alev gözlerin, eritse şu ruhumu, buz olur kesilirim yanarken içim. Hep kahır, hep kahır, bıktım be! Sevmeler yalan olunca, gitmeler kolay olur. Cehennem ateşi ahirette olur, sen beni dünyada ateşe attın.

Next

Şarkılardan Aşk Sözleri, Aşk Dolu Şarkı Sözleri

Aşk yüzünden sözleri

Güllere de aşk olsun gene sen kokacaksan, fallara da aşk olsun gene sen çıkacaksan. Oy verebilirseniz çok seviniriz, sevgiler. Yağmur vururken cama, dalarken gece gama, özleyen kollarıma usulca sokul yeter. İntiharlar kuşandım, bu aşkı sen kirlettin. Kaç kere yemin ettim, kaç gönüle de girdim, sensiz yapamıyorum, bak yine geri geldim. Aşk hata değil, utanılmaz aşklardan, gün gelir hata yapmayı da özlersin. Her seferinde canım yanar, aşk bana yalan gelir.

Next

Aydilge ft Halil Sezai Aşk Yüzünden Şarkı Sözleri

Aşk yüzünden sözleri

Sensizliğin acısını sen nerden bileceksin? Kim ne derse desin aşk için, önce hoş, sonra boş gelir. Acımasız olma şimdi bu kadar dün gibi dün gibi çekip gitme, bırak da sarılayım ayaklarına, kum gibi, kum gibi ezip geçme. Yaşamaksa yaşadım lakin canımın çoğu kaldı sende. Ardımdan deli diyorlar belki de yalan değil. Söz vermedik ama elbet bir gün… Geceler zehir, gelecek kara, uçasım gelir kanadım yara… Sevgi anlaşmak değildir nedensiz de sevilir, bazen küçük bir an için ömür bile verilir. Olmaz civanım imkansız vazgeçmek olmaz Ben sana varmazsam eğer gözüm açık giderim Oynar gider yarım aklımda bende durmaz Ben seni almazsam eğer mahvolurum biterim Uzanıp yüreğinin ateşiyle yeniden Yıldızları tek tek yakacağım Sarılıp güneşlere sevgimizle göklerden Mavi mavi taçlar takacağım Bu listede en güzel şarkılı aşk sözleri incelediniz.

Next