Adana at yarışı sonucu. 5 Ocak Pazar At Yarışı Sonuçları 2020

22 Aralık Pazar At Yarışı Sonuçları 2019

Adana at yarışı sonucu

Ayrýca Sporx'te düzenli olarak at yarýþý bülteni verilmektedir. Ağa Babam 18,90 'lık ganyanı ile ikinci oldu. Kendine uygun rakipler yanýnda bugün çok koþacak. Düzenlenen yarışlar için araştırmalar devam ederken 6 'lı ganyan heyecanı başladı. Canlı iddaa, iddaa canlı maç sonuçları score24. At Yarýþý Sonuçlarý Koþularýn bitmesinin ardýndan at yarýþý sonuçlarý da sayfamýzda yer almaktadýr. Toplamda 7 konuşan oluşan yarış programında sonuçlar şu şekilde; 1.

Next

Pazar Adana At Yarışı Sonuçları

Adana at yarışı sonucu

Tilki'nin her gün düzenli olarak verdiði at yarýþý tahminleri birçok yarýþseverin beðenisini toplamýþtýr. Öte yandan siz de at yarýþý bankolarý konusunda kendinize güveniyorsanýz sayfanýn altýnda bulunan yorum ekle kýsmýndan kuponlarýnýzý paylaþabilirsiniz. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Türkiye'de at yarýþý oyunu bazý þampiyon atlar da çýkarmýþtýr. İsteğinize bağlı olarak kupon tahminimde sizlerde eklemeler ve çıkartmalar yapabilirsiniz. İlk koşuda 5 numaralı Haydi Dizdar 4,65 'lik ganyanı ile 1. Ýzmir, Ýstanbul, Adana, Kocaeli, Diyarbakýr ve Þanlýurfa'da koþulan koþular sonrasýnda altýlý ganyanýn ne kadar ikramiye verdiðine bu sayfadan ulaþabilirsiniz.

Next

31 Aralık Adana At Yarışı Tahminleri

Adana at yarışı sonucu

Tilki günün koþularýna dair at yarýþý bankolarý verirken, Hipodrom güzeli ve Editörün Kuponu da yarýþseverlere yardýmcý olmaktadýr. Tilki'nin tahminleri yarýþ günü sabahý 09:00-12:00 arasýnda yayýnlanmaktadýr. Aşağıdaki liste 31 Aralık Adana At Yarışı Tahminleridir. Etiketler : agf tabloları, at yarışı, yarış bülteni, gazete tahminleri at yarışı, muhtemeller, agf tahmin, tjk tahminleri, at yarışı favori atlar, kocaeli agf tablosu, agf listesi, hazır altılı kuponu,horse racing, horse racing tips,tjk, at yarışı, agf tablosu, at yarışı agf,tjk tahminleri, at yarışı sonuçları, at yarışı tahminleri, at yarışı izle, yarış sonuçları, tjk sonuç, tjk sonuçları, atyarışı sonuçları. At yarýþý programý düzenli olarak yarýþseverlerin takip ettiði bir programdýr. . Eğer kayıt olmadıysanız tıklayarak ücretsiz olarak sitemize üye olabilir, diğer at yarışı severler ile konuşabilir, tahminlerinizi, görüş ve düşünceleriniz diğer at yarışı severler ile paylaşabilirsiniz.

Next

At Yarışı Sonuçları

Adana at yarışı sonucu

Çift bankolu þablon ile günü deðerlendireceðiz. Tilki, sürpriz at yarýþý bankolarýyla da dikkat çekmektedir. Karayel, koþtuðu 18 yarýþýn tamamýný kazanarak tarihe geçmiþ ve Türk atçýlýðýnýn en büyük þampiyonlarýndan biri olmuþtur, çoðu yarýþseverin gönlünü kazanmýþtýr. At Yarýþý Tahminleri Sporx'te her gün özel olarak at yarýþý tahminleri verilmektedir. Yarışın ikincisi ise 4,70 'lik ganyanı ile 5 numaralı İhsanefe oldu.

Next

Bugünkü ADANA Altılı Ganyan Sonuçları, Yarış

Adana at yarışı sonucu

Bugün Ýzmir programýný tercih edeceðiz. Bu at baba tarafýndan oldukça güçlü bir kan hattýna sahip. Bugün Ýzmir programýnda daha düþük bütçeli veya alternatif bir þablon üzerinde çalýþan yarýþeverler ise günün on ayaðýna yönelebilir. Tahminimizde gelen atlar kırmızı renk ile belirtilmiştir. Tilki, düzenli olarak atlarý takip ederken, idman pistinde çýkan son galoplarý da okuyucularýyla paylaþmaktadýr. Son 400'lük galobunda beðenilen ve bu galobunu yarýþa yansýtmasý durumunda çok koþacak olan safkan günün ikinci teki olarak deðerlendirilebilir. Bilinen istikrarlý perfromansý ve güzel tabelasý ile dikkat çekiyor.

Next

At Yarışı Sonuçları Adana 1 Ocak 2019

Adana at yarışı sonucu

Sevdiði pistte günün açýlýþýný yapmasýný bekliyoruz. Tüm atlarýn ayaklarý düz bassýn. Lütfen gün içerisinde tekrardan sitemizi sık sık takip ediniz. Bu bültende koþulara ait bilgiler, atlarýn son form durumlarý, jokeyler ve diðer ayrýntýlar bulunmaktadýr. Tahmin ve yarış sonuçları kesinleştiğinde bu liste güncellenecektir.

Next