חדשות 13. ‎חדשות 13 on the App Store

חדשות

חדשות 13

האולפן מתבסס על אותו רעיון עליו מתבסס האולפן של חדשות ערוץ 2, שלפיו בלחיצת כפתור ניתן לשנות את צבעו של האולפן. באולפן היו כ-10 טלוויזיות פלזמה עם רקעים פנורמיים 2003—2006 - רקעים -, 2006-2010 - רקעים --כתומים. יש חשש להצפות ושטפונות בנחלי המזרח. האולפן הדינמי בנוי מיותר מ-100 המתחברים לצורת מסכים ענקיים. רם לנדס אסף סביבו כתבים, עורכים, פרשנים ומגישים כגון , , , , , , , , , , ו. עם 700,000 גולשים ביום ב-mako, כנראה שגם החברים שלכם כבר משתמשים באפליקציה ומשתפים בקלות את התוכן שהכי מעניין אותם.

Next

וואלה! חדשות

חדשות 13

האולפן החדש נבנה באותו מקום שהיה נמצא האולפן הקודם, ולמשך תקופה המהדורות שודרו מהאולפן בגבעתיים כאשר ברקע על המסך המדמה את הקונטרול בגבעתיים הושתל סרטון המדמה את חדר הבקרה של אולפן החדשות שבירושלים. כדי להילחם בכך, פותחו תוכנות לחיזוק היכולות הקוגנטיביות. אמו התעקשה שיילמד מתמטיקה, מה שהוביל אותו ללמוד במוסדות הנחשבים בישראל ולעבוד בחברות הגדולות בעולם. לאחר שהתבררה הטעות, פורסמה במהדורה המרכזית הודעת תיקון תמציתית בה הוטלה האשמה על מקור הידיעה. באולפן החדש נותר השילוב של דסק החדשות האמיתי מלפני הווירטואלי אשר הוצג על מסכים גדולים כפי שנעשה בגרסת האולפן הקודם, אך הפעם באיכות טובה יותר, נוסף טיקר חדשות המציג את כותרות הערב, הוחלף השולחן המרובע בשולחן עגול אשר מדמה חלל רחב יותר בשטח האולפן, על אף ששטח האולפן נותר כפי שהיה.

Next

חדשות

חדשות 13

את שתי המהדורות הגיש בימי עד , ב הגיש מגזין חדשות חוץ וב שודרה מהדורה קצרה. איך זה נראה רק לפני מספר ימים מהצד שלה? עם חניכת האולפן החדש והדינמי בנובמבר, שלוותה בקמפיין פרסום, עלה בערוץ למספר דו-ספרתי, 13. מי המפלגה הגדולה - ומי עוברת את אחוז החסימה? האולפן התבסס על תאורה פיזית בעיקר, מנורות כתומות, אשר לא שינו את צבען כלל. היה זה הערב הראשון שבו עבר ערוץ 10 ב את וצמצם את הפער ל. לוחמי האש השתלטו עליו וכיבו את הלהבות. אותו אולפן - חדרון עם מסך ירוק, שימש בעברו כאולפן של בשנות ה-90. אם את כבר ממש חמה על הטרנדים האופנתיים של 2020, המקום הכי טוב להתחיל בו הוא תכשיטים כמובן! בחרמון ירדו כ-15 סנטימטרים של שלג במהלך הלילה.

Next

חדשות

חדשות 13

ב החלה הבנייה ב של אולפנים חדשים ודסק חדשות חדש. התחברו אלינו עכשיו, רק טוב ייצא לכם מזה. רוב הרשתות הבינלאומיות הציבו את עמדות השידור שלהן בככר רבין, שם פרס ערוץ 10 על מסך גדול שעליו הוקרן מדגם הבחירות. ב- , החל שידורה של מהדורת החדשות המרכזית מאולפן זמני שלימים הפך קבוע , הממוקם בקומת הקרקע של אולפני הבירה בירושלים. חמישה ימים טרם המועד שנקבע לסגירתו, הושגה הסכמה שמנעה את הסגירה. בנגב, נהג טרקטור חילץ אב ושלושת ילדיו שנסחפו עם רכבם בשיטפון. נכתב אז שהאולפן באותה תצורה הוא סגרירי, אפלולי וקרוב מדי למערכת החדשות.

Next

mako חדשות. בידור. טלוויזיה

חדשות 13

כל כתבה שתקראו, וידאו שתראו או משחק שתשחקו יתווספו לטיים-ליין שלכם בפייסבוק. עם עיצובים מדהימים וסגנונות פורצי דרך שמסוגלים להיזכר בעבר ולצעוד אל העתיד. עוד הודיעה הרשות, כי הן לערוץ עשר והן לרשת עומדת הזכות להשיב למכתב עד ה-. במסגרת מעבר זה יפסיקו את השידורים מהאולפן ב וב. מעת החלפת השולחן, מצלמת הרחף של תחזית מזג האוויר כבר לא מראה את האולפן הדינמי כבעבר אלא רק את מסכי הפלזמה שמאחורי המגיש, זאת מאחר שהשולחן אינו מסוגל להסתובב ולזוז כמו קודמו.

Next

וואלה! חדשות

חדשות 13

בסוף אפריל התחוללה סערה לאחר שהתברר כי ידיעה שהוצגה בהרחבה במהדורה המרכזית בדבר ניסיון חטיפה של ילדה ישראלית בפארק השעשועים היא. בין ה- לבין ה- פורק האולפן של חדשות 10 והשידורים הועברו כשמאחורי המגיש עליו הוקרן צילום האולפן שכבר פורק. כמה ימים אחר כך נחשף כי האיש הוא. בהמשך החודש, עקב פרסומים שהאשימו את בהפעלת לחץ פסול על ערוץ 10 על מנת שיתנצל, החליט לאודר להפסיק את הזרמת הכספים למימון הערוץ, שכתוצאה מכך היה צפוי להיסגר באוקטובר 2011. הורידו את אפליקציית חדשות 13 הרשמית! במסגרת הסדר הטיעון המתגבש, הפרקליטות ביקשה כ-12 מיליון שקל נוספים. למרות הגישה הביקורתית, מסקר שערכה התברר כי ערוץ 10 היה הנצפה ביותר בקרב תושבי הצפון אשר שהו במשך יותר מחודש ב. לא יודעים איזו מתנה תשמח ותיתן אווירה אמתית של חג בבית?.

Next

וואלה! חדשות

חדשות 13

לאחר סיום בניית המתחם צפוי דסק החדשות מ ומ לעבור למתחם חדש. כאן חדשות כבר 23 שנה ששלמה בוימייסטר אחראי על הביטחון במועדון הפורום בבאר שבע. כ-100,000 איש ניצלו את יום השבתון ובאו לראות את אנשי החדשות של ערוץ 10 בשידורי הבחירות. הישארו מחוברים ומעודכנים עם כל הדיווחים, הכתבות והחשיפות, הפרשנויות, הדעות והטורים מנבחרת הכתבים של חדשות 13. ב הודיעו אולפני הבירה על פירוק החברה, ו רכש את המתחם באמצעות. החלטה זו הכתיבה את האורך של מהדורות החדשות בישראל עד היום.

Next

‎חדשות 13 on the App Store

חדשות 13

הידיעה הובאה על ידי הכתבת , אושרה על ידי מערכת החדשות והוצגה באופן דרמטי במיוחד. לרשת שבעה פטנטים בינלאומיים המציבים אותה בקדמת הטכנולוגיה. הוא מגיע מהר לכל אירוע של אלימות, מרחיק מתפרעים ודואג שגם מי שקרס בשירותים יגיע הביתה בשלום. לטענתו, ההתפטרות נבעה מחוסר הנוחות הנובעת מכך ששידר בכל ערב מהאולפן בירושלים, וכך נמנעה ממנו אינטראקציה עם המגישים והכתבים ב. עם הזמן, השתנתה הקבוצה ובין המצטרפים הבולטים נמנו , ו. בכך, צומצם הפער בין חדשות 10 לחדשות ערוץ 2, עם נתון של 18.

Next