دوربین ترجمه گوگل. معرفی نرم افزار دوربین ترجمه گوگل

چگونه تصاویر را با دوربین گوگل ترجمه کنیم؟

دوربین ترجمه گوگل

به راحتی و آسانی با استفاده از دوربین گوشی خود متن های تصویر رو تبدیل به نوشتار کنید. شما از طریق دوربین می تونین تمامی تابلو های فروشگاه ها، علائم راهنمایی… موضوعات : دیکشنری , نرم افزار … برنامه بسیار شگفت انگیز انگیز است که می توانید با گرفتن دوربین دستگاه اندروید خود بسوی متن موردنظر ، ترجمه ی آنرا از یکی… 27 فوریه 2014 … نرم افزار Word Lens Translator به شما کمک می کند تا با عکس گرفتن … دانلود برنامه مترجم تصویر Word Lens Translator v2. ترجمه پس از گرفتن عکس برای گرفتن عکس و سپس ترجمه آن می توانید در ابتدا از قسمت آپشن در گوشه سمت چپ Language را انتخاب نمایید. در ابتدا اپلیکیشن را باز کنید، در بالای صفحه دو زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید، مثلا فارسی و فرانسوی، دکمه میکروفون را لمس کنید و حالا هر زمان که خودتان میخواهید صحبت کنید اول روی دکمه فارسی ضربه بزنید و بعد صحبت کنید و هر زمان که فرد فرانسوی زبان میخواهد صحبت کند روی دکمه French ضربه بزنید و گوشی را مقابل او قرار دهید. در نهایت اگر از نظر شما ترجمه گوگل مشکل دارد یا فکر می کنید که می توانید آن را بهتر کنید، از امکان suggest an edit استفاده کنید و ترجمه را ویرایش کنید. اگر شما هم برای کار کردن با این ابزار کاربردی هیجان دارید، در ادامه همراه ما باشید تا به توضیح بخش به بخش استفاده از دوربین ترجمه گوگل بپردازیم و نحوه استفاده از برنامه ترجمه با دوربین گوگل ترنسلیت را برای شما توضیح دهیم.

Next

ترجمه گوگل مترجم آنلاین ترجمه رایگان Translate

دوربین ترجمه گوگل

حالا زمانی که خودتان می خواهید صحبت کنید روی دکمه فارسی ضربه بزنید و هر زمان که فرد انگلیسی زبان می خواهد صحبت کند روی دکمه English ضربه بزنید و گوشی را مقابل او قرار دهید. پس از دانلود و نصب برنامه گوگل ترنسلیت با برنامه ای به این شکل مواجه می شوید: برنامه گوگل ترنسلیت در نگاه اول رابط کاربری برنامه بسیار ساده است و همانطور که مشاهده می کنید برنامه دارای یک زبان ورودی در سمت چپ و یک زبان خروجی در سمت راست است. با استفاده از انگشت خود متنی که قصد ترجمه آن را دارید، انتخاب کنید. فعال کردن مترجم گوگل در هر برنامه ای در اپلیکیشن های دیگر سیستم عامل اندروید هم می توان از ترجمه با اپلیکیشن گوگل ترنسلیت استفاده کرد. مترجم گوگل ترنسلیت در سیستم عامل اندروید و ios اپلیکیشن Google Translate را از گوگل پلی نصب و اجرا کنید.

Next

ترجمه متن با دوربین

دوربین ترجمه گوگل

می توانید با ادای کلمات به صورت گفتاری ترجمه را در اختیار داشته باشید. ترجمه تصاویر موجود در گوشی همراه ترجمه متون موجود در تصاویری که از قبل تهیه شده است، شباهت فراوانی با عکس های گرفته شده دارد. در این صورت می توانید فقط قسمت مورد نیاز خود را در برنامه مشخص کنید و برنامه همان قسمت را برای شما ترجمه می کند. فقط مطمئن باشید که متن مورد نظر واضح باشد. Tap to Translate را انتخاب کنید. وبگاه ما پاسخگوی این نیاز کاربران است.

Next

دوربین ترجمه گوگل چیست؟

دوربین ترجمه گوگل

در مقاله ی امروز روش ترجمه متن با دوربین تلفن همراه را با هم مرور خواهیم کرد. در حال حاضر کاربران ابتدا باید زبان مبدا و مقصد را انتخاب کنند و سپس با دوربین گوشی خود عکسی را بگیرند تا متن نوشته شده روی تصویر ترجمه شود. پس از ثبت تصویر اپلیکیشن گوگل ترنسلیت برخی کلمات را مشخص خواهد کرد که برای ترجمه آن ها کافیست انگشت خود را روی کلمات مشخص شده بکشید و آن ها را برجسته کنید. با اضافه تر شدن این 13 زبان، تعداد زبان های مورد نظر به 26 زبان افزایش پیدا کرد. این نرم افزار به کاربران این اجازه را میدهد تا با گرفتن… ویژگی های نرم افزار Google Translate : — ترجمه 90 زبان زنده ی دنیا. ترجمان سنتر تمایز خدمات، کیفیت، دقت و سرعت را همواره سرلوحه کار خود قرار داده است.

Next

مترجم گوگل و آموزش ترجمه عکس، دستنویس و متن توسط این مترجم

دوربین ترجمه گوگل

دانلود نرم افزار Camera Translator ترجمه متن وعکس دراندروید. ترجمه گفتگوها و مکالمات از طریق Google Translator با استفاده از حالت گفتگو Conversation Mode در گوگل ترنسلیت میتوانید به صورت زنده به 32 زبان با افراد مختلف گفتگو کنید. دست خط… 13 نوامبر 2014 … این نرم افزار یک مترجم قوی همراه شماست چه در زمانی که به اینترنت … با فشردن دکمه دوربین و انتخاب lenses و لمس Bing Vision به صفحه بارکد خوان… دانلود نرم افزار های مترجم متن، مترجم، مترجم مسنجر، ترنسلیتور. Google Translate قادر به ترجمه کلمات بین 103 زبان مختلف در حالت آنلاین و متصل به اینترنت است و این تعداد به 52 زبان در حالت آفلاین و عدم دسترسی به اینترنت میرسد که در هر دو حالت هیچ اپلیکیشن دیکشنری رایگان دیگری نمیتواند این تعداد از زبان های متفاوت جهان را پوشش دهد. سپس روی آیکون گوگل ترنسلیت که در صفحه نمایش دیده می شود، ضربه بزنید تا متن هایلایت شده را ترجمه کند. ترفند های اندروید و آیفون: ترجمه از طریق دستنویسی و بدون تایپ مترجم گوگل قابلیت دیگر گوگل ترنسلیت Handwriting نام دارد که به وسیله آن شما میتوانید بدون نیاز به تایپ کردن، کلمه مورد نظرتان را با انگشت یا قلم روی صفحه بنویسید تا اپلیکیشن آن را برایتان ترجمه کند.

Next

مترجم گوگل به‌روزرسانی بزرگی را دریافت می‌کند

دوربین ترجمه گوگل

یکی از مثال ها در این زمینه، مسافرت به کشور هایی است که از علائم غیر قابل ترجمه استفاده می کنند. در این قسمت روی گزینه choose file کلیک کرده و فایل را آپلود کنید. یک امکان جالب تر گوگل ترجمه گفتار به 32 زبان است. شما برای استفاده از آن فقط نیاز به یک موبایل با سیستم عامل اندروید یا ios دارید. بعد از نمایش داده شدن صفحه تایید عملیات و حجم نسخه آفلاین زبان انتخاب شده، در صورت اطمینان از تصمیم، گزینه Remove را لمس کنید. آپدیت روزهای اخیر زبان های عربی، تایلندی، ویتنامی، هندی، بنگالی، گجراتی، کانادایی، مالایی، مراتی، نپالی، پنجابی، تامیل و تلوگو را به لیست سایر زبان ها اضافه کرد.

Next